Instrukcja Remington S7300 Wet 2 Straight Prostownica

Poszukujesz instrukcji obsługi Remington S7300 Wet 2 Straight Prostownica? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 1.31 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Remington S7300 Wet 2 Straight Prostownica i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Remington?
Tak Nie
0%
100%
2 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy mogę używać prostownicy do włosów mokrych? Zweryfikowany
Nie zaleca się używania prostownicy do mokrych włosów. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, włosy powinny być całkowicie wysuszone.

To było pomocne (123)
Czy po użyciu mogę owinąć przewód wokół urządzenia? Zweryfikowany
Lepiej tego nie robić, bo może to uszkodzić przewód. Najlepszą rzeczą do zrobienia jest owinięcie przewodu tak, jak to było w momencie pakowania produktu.

To było pomocne (20)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

marie luval 26-01-2020
Dobry wieczór było zapytać, co robisz, kiedy prostownica się nie włącza i jest na niej mała kłódka?

odpowiedz | To było pomocne (18)(Translated by Google)
Violette Sainati 28-04-2021
Moje urządzenie się nie włącza, jest na nim mała kłódka

To było pomocne (12)(Translated by Google)
Maria 01-01-2020
Witam, dali mi mokrą 2 prostą płytę na Boże Narodzenie. Przeczytałem instrukcję, ale nie mogę z niej korzystać, ponieważ po włożeniu wtyczki na wyświetlaczu pojawia się ikona kłódki i nie włącza się mimo wciśnięcia i przytrzymania. Czy wiesz, czy mogę to zrobić, czy powinienem pomóc?

odpowiedz | To było pomocne (10)(Translated by Google)
Floriana 28-05-2020
Płyta kupiona w marcu miałam gwarancję, że to wyrób parowy pod koniec maja na wyświetlaczu pojawia się kłódka i już się nie włącza kto może mi pomóc

odpowiedz | To było pomocne (0)(Translated by Google)
Instrukcja Remington S7300 Wet 2 Straight Prostownica