Instrukcja Remington MB4700 TouchTech Trymer do brody

Poszukujesz instrukcji obsługi Remington MB4700 TouchTech Trymer do brody? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 1.6 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Remington MB4700 TouchTech Trymer do brody i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Remington?
Tak Nie
0%
100%
1 głosuj

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy mogę używać trymera do brody również do innych włosów? Zweryfikowany
Trymery do brody mają cieńsze ostrza niż maszynki do strzyżenia włosów, dzięki czemu lepiej nadają się do krótkich włosów. Maszynki do strzyżenia włosów są specjalnie zaprojektowane do przycinania włosów na skórze głowy.

To było pomocne (45)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Luc De Bodt 18-01-2020
Mam to na Nowy Rok i użyłem go tylko raz. Jeśli urządzenie jest naładowane i nie używasz go przez 1 tydzień, przestaje działać i musisz je doładować. Ponieważ golę się tylko raz w tygodniu, jest to dla mnie bezużyteczne.

odpowiedz | To było pomocne (0)(Translated by Google)
Pat joe 23-07-2021
Bez względu na to, jakie ustawienie go założę, wydaje się, że całkowicie zgoli moje baki

odpowiedz | To było pomocne (0)(Translated by Google)
Instrukcja Remington MB4700 TouchTech Trymer do brody