Instrukcja Remington IPL6750 i-Light Prestige Urządzenie IPL

Poszukujesz instrukcji obsługi Remington IPL6750 i-Light Prestige Urządzenie IPL? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 6.26 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Remington IPL6750 i-Light Prestige Urządzenie IPL i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Remington?
Tak Nie
100%
0%
2 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Co oznacza IPL? Zweryfikowany
IPL oznacza Intense Pulsed Light i jest technologią wykorzystującą błyski światła do przeciwdziałania wzrostowi włosów.

To było pomocne (0)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Canan keleş 12-03-2021
Właśnie kupiłam produkt slm product 6750 prestige product i dopiero zaczęłam go używać. Ogoliłam okolice i oczywiście sesja była trochę męcząca bo byłam na jej czele. Chciałabym zapytać o to czy będziemy golić co kiedy odpadają włosy, lub jeśli zrobię laser ponownie po pierwszym laserze, kiedy zaczną wypadać korzenie glinki, widzę, że korzenie glinki wyjdą.Czy nie mogę wykonać lasera bez golenia?

odpowiedz | To było pomocne (9)(Translated by Google)
Instrukcja Remington IPL6750 i-Light Prestige Urządzenie IPL