Home > JBL Go Głośnik > Cześć! Mój głośnik był rozładowany i gdy chciałem go podłączyć, żeby go ponownie nałado...
Pytanie: Cześć! Mój głośnik był rozładowany i gdy chciałem go podłączyć, żeby go ponownie naładować po prostu nie reagował, nie zapalał żadnych świateł, nie włączał się, nie ładował, nic. Co mogę zrobić?
() |
Zapytano o JBL Go Głośnik
To było pomocne (0) (Przetłumaczone przez Google)
Napisz odpowiedź na to pytanie