Pytanie: Czy GoodHome Model WAP 12EK 26 może być używany w pomieszczeniach bez montażu elastycznego węża wylotowego, gdy chcemy ogrzać pomieszczenie (w trybie ogrzewania?) Chcemy użyć maszyny do ogrzania pomieszczenia Jeśli jest to możliwe, czy otwór na rurę wydechową byłby zaślepiony, czy pozostawiony otwarty.? Dziękujemy za przeczytanie i czekamy na Wasze odpowiedzi. pozdrowienia.

To było pomocne (3) | Zapytano o GoodHome WAP-12EK26 Takoma Klimatyzator
Lydie Reuter 26-09-2022
Witam, śledząc Twoje pytanie, chciałbym się dowiedzieć kiedy wstawisz go w tryb grzania, gdzie kładziesz rurkę wentylacyjną, wychodzi mi zimne powietrze, czy to normalne? Serdecznie

To było pomocne (6) (Przetłumaczone przez Google)
jim bean 13-09-2022
tak dla trybu ogrzewania nie jest wymagany montaż węża wentylacyjnego.

To było pomocne (3) (Przetłumaczone przez Google)

Napisz odpowiedź na to pytanie