Instrukcja Philco PHKS 4511 Waga kuchenna

Potrzebujesz instrukcji dla swojego Philco PHKS 4511 Waga kuchenna? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję w formacie PDF w języku polskim. Ten produkt ma obecnie zadane 3 pytania, 0 komentarzy i 0 głosów. Jeśli nie jest to podręcznik, którego szukasz, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

PHKS 4510
PHKS 4511
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 1.44 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Philco PHKS 4511 Waga kuchenna i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z Philco PHKS 4511 Waga kuchenna?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat Philco PHKS 4511 Waga kuchenna. Jeśli masz pytanie, najpierw dokładnie przeczytaj instrukcję. Zapytanie o instrukcję można złożyć za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Więcej o tej instrukcji

Rozumiemy, że miło jest mieć papierową instrukcję obsługi Philco PHKS 4511 Waga kuchenna. Zawsze możesz pobrać instrukcję z naszej strony internetowej i wydrukować ją samodzielnie. Jeśli chcesz otrzymać oryginalną instrukcję, zalecamy skontaktowanie się z Philco. Być może będą w stanie dostarczyć oryginalną instrukcję. Szukasz instrukcji swojego Philco PHKS 4511 Waga kuchenna w innym języku? Wybierz preferowany język na naszej stronie głównej i wyszukaj numer modelu, aby sprawdzić, czy jest on dostępny.

Dane techniczne

Marka Philco
Model PHKS 4511
Kategoria Wagi kuchenne
Typ pliku PDF
Rozmiar pliku 1.44 MB

Wszystkie podręczniki dla Philco Wagi kuchenne
Więcej podręczników Wagi kuchenne

Często zadawane pytania dotyczące Philco PHKS 4511 Waga kuchenna

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Ile gramów ma uncja? Zweryfikowany

Jedna uncja to dokładnie 28,3495231 grama, czyli po zaokrągleniu 28,5 grama.

To było pomocne (465) Czytaj więcej

Bateria w moim urządzeniu jest utleniona, czy nadal mogę z niej bezpiecznie korzystać? Zweryfikowany

Ja, urządzenie nadal może być bezpiecznie używane. Najpierw wyjmij utlenioną baterię. Nigdy nie używaj do tego gołych rąk. Następnie wyczyść komorę baterii wacikiem zamoczonym w occie lub soku z cytryny. Pozostaw do wyschnięcia i włóż nowe baterie.

To było pomocne (251) Czytaj więcej

Jak czyścić wagę kuchenną? Zweryfikowany

Waga kuchenna jest urządzeniem elektronicznym i dlatego nie można jej czyścić w zmywarce. Do czyszczenia wagi kuchennej używaj wilgotnej szmatki i łagodnego detergentu.

To było pomocne (199) Czytaj więcej
Instrukcja Philco PHKS 4511 Waga kuchenna

Produkty powiązane

Powiązane kategorie