Instrukcja Parkside IAN 310956 Zszywacz

Potrzebujesz instrukcji dla swojego Parkside IAN 310956 Zszywacz? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję w formacie PDF w języku polskim. Ten produkt ma obecnie zadane 2 pytania, 0 komentarzy i 0 głosów. Jeśli nie jest to podręcznik, którego szukasz, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

IAN 310956
ELEKTROTACKER / ELECTRIC NAILER/STAPLER
AGRAFEUSE ÉLECTRIQUE PET 25 C2
AGRAFEUSE ÉLECTRIQUE
Traduction des instructions d’origine
ELEKTROTACKER
Originalbetriebsanleitung
ELECTRIC NAILER/STAPLER
Translation of the original instructions
ELEKTRICKÁ SPONKOVAČKA
Překlad originálního provozního návodu
ELEKTRISCH SPIJKERPISTOOL
Vertaling van de originele gebruiksaanwijzing
ELEKTRICKÝ SPONKOV
Preklad originálneho návodu na obsluhu
ZSZYWACZ ELEKTRYCZNY
Tłumaczenie oryginalnej instrukcji obsługi
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 3.16 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Parkside IAN 310956 Zszywacz i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z Parkside IAN 310956 Zszywacz?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat Parkside IAN 310956 Zszywacz. Jeśli masz pytanie, najpierw dokładnie przeczytaj instrukcję. Zapytanie o instrukcję można złożyć za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Więcej o tej instrukcji

Rozumiemy, że miło jest mieć papierową instrukcję obsługi Parkside IAN 310956 Zszywacz. Zawsze możesz pobrać instrukcję z naszej strony internetowej i wydrukować ją samodzielnie. Jeśli chcesz otrzymać oryginalną instrukcję, zalecamy skontaktowanie się z Parkside. Być może będą w stanie dostarczyć oryginalną instrukcję. Szukasz instrukcji swojego Parkside IAN 310956 Zszywacz w innym języku? Wybierz preferowany język na naszej stronie głównej i wyszukaj numer modelu, aby sprawdzić, czy jest on dostępny.

Dane techniczne

Marka Parkside
Model IAN 310956
Kategoria Zszywacze
Typ pliku PDF
Rozmiar pliku 3.16 MB

Wszystkie podręczniki dla Parkside Zszywacze
Więcej podręczników Zszywacze

Często zadawane pytania dotyczące Parkside IAN 310956 Zszywacz

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jaki jest numer modelu mojego produktu Parkside? Zweryfikowany

Chociaż niektóre produkty Parkside mają alternatywny numer modelu, wszystkie mają numer IAN, za pomocą którego można zidentyfikować produkt.

To było pomocne (534) Czytaj więcej

Czy mogę przechowywać elektronarzędzia w szopie lub garażu? Zweryfikowany

Ogólnie rzecz biorąc, elektronarzędzia można przechowywać w szopie lub garażu, nawet jeśli czasami tam zamarza. Jednak dla żywotności elektronarzędzia lepiej jest przechowywać je w suchym miejscu, bez większych wahań temperatury. W szopie lub garażu różnice temperatur mogą powodować kondensację, która może powodować rdzę. Ponadto narzędzia zasilane akumulatorami działają krócej i nie ładują się tak dobrze w bardzo niskich temperaturach. Aby mieć pewność, w jaki sposób elektronarzędzie powinno być przechowywane, zawsze dokładnie przeczytaj instrukcję obsługi.

To było pomocne (16) Czytaj więcej
Instrukcja Parkside IAN 310956 Zszywacz