Instrukcja Oras 6179 Electra Kran

Potrzebujesz instrukcji dla swojego Oras 6179 Electra Kran? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję w formacie PDF w języku polskim. Ten produkt ma obecnie 1 często zadawane pytanie, 0 komentarzy i ma 0 głosów. Jeśli nie jest to podręcznik, którego szukasz, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

Installation and Maintenance Guide
Oras Electra
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 1.87 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Oras 6179 Electra Kran i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z Oras 6179 Electra Kran?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat Oras 6179 Electra Kran. Jeśli masz pytanie, najpierw dokładnie przeczytaj instrukcję. Zapytanie o instrukcję można złożyć za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Więcej o tej instrukcji

Rozumiemy, że miło jest mieć papierową instrukcję obsługi Oras 6179 Electra Kran. Zawsze możesz pobrać instrukcję z naszej strony internetowej i wydrukować ją samodzielnie. Jeśli chcesz otrzymać oryginalną instrukcję, zalecamy skontaktowanie się z Oras. Być może będą w stanie dostarczyć oryginalną instrukcję. Szukasz instrukcji swojego Oras 6179 Electra Kran w innym języku? Wybierz preferowany język na naszej stronie głównej i wyszukaj numer modelu, aby sprawdzić, czy jest on dostępny.

Dane techniczne

Marka Oras
Model 6179 Electra
Kategoria Krany
Typ pliku PDF
Rozmiar pliku 1.87 MB

Wszystkie podręczniki dla Oras Krany
Więcej podręczników Krany

Często zadawane pytania dotyczące Oras 6179 Electra Kran

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Woda z kranu będzie tylko letnia, co mogę zrobić? Zweryfikowany

Zakładając, że nie ma problemu z dostarczaniem ciepłej wody, może to oznaczać, że w kranie są nagromadzone minerały. Może to utrudniać regulację temperatury. Możliwe też, że pękł mechanizm wewnątrz kranu. W takim przypadku prawdopodobnie będzie musiał zostać wymieniony.

To było pomocne (433) Czytaj więcej
Instrukcja Oras 6179 Electra Kran

Produkty powiązane

Powiązane kategorie