Podręczniki dla Termometry

Poniżej znajdziesz wszystkie marki w kategorii Termometry, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Kliknij wybraną markę, aby zobaczyć listę wszystkich modeli. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojej marki nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Zmierzyłem swoją temperaturę, ale co właściwie jest uważane za "zdrową" temperaturę ciała? Zweryfikowany

Częściowo zależy to od części ciała, w której została pobrana temperatura. Za "zdrową" temperaturę można uważać: czoło od 35,8 do 37,6°C, ucho od 36 do 37,8°C, odbyt 36,3 do 37,8°C i usta od 36 do 37,4°C.

To było pomocne (957) Czytaj więcej

Jakie części ciała najlepiej mierzą temperaturę ciała? Zweryfikowany

To zależy od termometru. Niektóre termometry są przeznaczone do użytku na określonych częściach ciała. Używanie zwykłego termometru doodbytniczego jest najszybszym i najdokładniejszym sposobem pomiaru temperatury ciała.

To było pomocne (336) Czytaj więcej

Od jakiej temperatury osoba oficjalnie ma gorączkę? Zweryfikowany

Temperatura powyżej 38 ° C jest oficjalnie uważana za gorączkę.

To było pomocne (250) Czytaj więcej