Podręczniki dla Aparaty słuchowe

Poniżej znajdziesz wszystkie marki w kategorii Aparaty słuchowe, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Kliknij wybraną markę, aby zobaczyć listę wszystkich modeli. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojej marki nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Co oznaczają skróty ITE, ITC, CIC i BTE? Zweryfikowany

Te skróty informują o tym, gdzie powinien być umieszczony aparat słuchowy; ITE – w uchu (In The Ear), ITC – wewnątrzkanałowo (In The Canal), CIC – całkowicie wewnątrzkanałowo (Completely In Canal) oraz BTE – za uchem (Behind The Ear).

To było pomocne (180) Czytaj więcej

Jak mogę czyścić i konserwować aparat słuchowy? Zweryfikowany

Aparaty słuchowe należy regularnie czyścić suchą ściereczką i chronić przed wilgocią. Zaleca się również wymianę baterii w razie potrzeby i regularne kontrole u protetyka słuchu.

To było pomocne (99) Czytaj więcej

Jak długo działają aparaty słuchowe? Zweryfikowany

Żywotność aparatów słuchowych może się różnić w zależności od typu i jakości urządzenia. Średnio aparaty słuchowe działają od 3 do 7 lat. Ważne jest, aby regularnie przeprowadzać kontrole i konserwację u protetyka słuchu, aby zapewnić długowieczność urządzenia.

To było pomocne (78) Czytaj więcej