Wyniki dla Bass Polska Piły łańcuchowe

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Bass Polska Piły łańcuchowe, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jakie jest prawidłowe napięcie łańcucha w mojej pilarce? Zweryfikowany
Podczas ręcznego wyciągania łańcuchów powinien być w stanie unieść się nieco powyżej lub poniżej prowadnicy.

To było pomocne (488)
Czy podczas używania piły łańcuchowej muszę nosić okulary ochronne? Zweryfikowany
Tak. Podczas piłowania drobne cząstki mogą unosić się w górę. Kiedy uderzą w oko, mogą spowodować trwałe uszkodzenie oczu. Dlatego zawsze należy nosić okulary ochronne.

To było pomocne (41)
Czy muszę nosić ochronniki słuchu podczas używania piły łańcuchowej? Zweryfikowany
Tak, powinieneś. Chociaż poziom hałasu wytwarzanego przez piłę łańcuchową może się różnić w zależności od marki i modelu, długotrwałe narażenie na głośny hałas może spowodować trwałe uszkodzenie słuchu. Dlatego dobrze jest nosić ochronniki słuchu.

To było pomocne (39)