Wyniki dla Bass Polska Łuparki do drewna

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Bass Polska Łuparki do drewna, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Ile ton siły potrzebuje moja łuparka? Zweryfikowany
Do lekkiego użytku osobistego wystarczy zrobić własne drewno opałowe o sile 22 lub 27 ton. W przypadku ciężkiego użytku osobistego zaleca się użycie 25 ton. Do użytku przemysłowego zalecane jest 40 ton i więcej.

To było pomocne (91)
Czy łuparka do drewna wymaga ostrzenia? Zweryfikowany
Przy normalnym użytkowaniu do drewna nie ma potrzeby ostrzenia łuparki.

To było pomocne (69)
Jaka jest różnica między łuparką poziomą a pionową? Zweryfikowany
Poziome łuparki mają zwykle mniejszą moc i mogą obsługiwać tylko cieńsze kłody. Modele pionowe mogą przyjmować szersze kłody i mają większą moc.

To było pomocne (64)