Instrukcja Meibes MR-3 Termostat

Poszukujesz instrukcji obsługi Meibes MR-3 Termostat? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 0.8 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Meibes MR-3 Termostat i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Meibes?
Tak Nie
23%
77%
35 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jaka jest martwa strefa termostatu? Zweryfikowany
Wiele nowoczesnych termostatów ma martwą strefę. Jeśli temperatura odbiega o mniej niż 4 ° C od ustawionej temperatury, system nie będzie się nagrzewał ani chłodził. Ta tak zwana martwa strefa termostatu zapobiega zbyt częstemu włączaniu i wyłączaniu systemu, oszczędzając energię.

To było pomocne (1131)
W jakim miejscu najlepiej zamontować termostat? Zweryfikowany
Najlepsze miejsce na termostat to około 1,5 metra nad ziemią. Nigdy nie umieszczaj termostatu w pobliżu grzejnika lub innego urządzenia emitującego ciepło ani nie wystawiaj go na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Wybierz pomieszczenie, które jest często używane. W większości przypadków jest to salon.

To było pomocne (663)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Igor Khalanchuk 27-09-2019
А можно инструкцию на русском языке?

odpowiedz | To było pomocne (20)
Justyna Dz 20-04-2022
Jak ustawic programator latem?jesli wylaczyc to w jaki sposob ?Narazie ustawilam na anty zamarzanie:)Pozdrawiam serdecznie

odpowiedz | To było pomocne (4)
Małgorzata 22-09-2021
Witam .Mam prośbę,kupiłam mieszkanie i jest tutaj ten termostat programowalny ale co mi z tego ....są aż 3 instrukcje ale żadna nie jest w języku polskim.Nie jestem młodą osobą i nie znam się na automatyce.Czy była by możliwość przesłania mi takiej instrukcji na maila a ja sobie wydrukuję. Podaję: [email protected] Pozdrawiam Małgorzata Piekarska Chojnice

odpowiedz | To było pomocne (1)
Wladyslaw 30-09-2022
Dlaczego sterownk meibes jest martwy

To było pomocne (0)
Antoni 06-01-2022
Mamy mieszkanie w bloku z ogrzewaniem CO sterowanym termostatem "meibes MR-3" . Ogrzewanie było ustawione na komfort. Pokazała się informacja : "zużycie baterii". Nowe baterie założyłem szybko , według instrukcji. Wg instrukcji starałem się uruchomić termostat. Niestety EKRAN JEST CIEMNY ! Brak jakiejkolwiek informacji ! W instrukcji też brak informacji o możliwych usterkach i o sposobie usuwania usterek ! Co robić ?

odpowiedz | To było pomocne (1)
AGA 13-01-2022
podbijam pytanie, termostat się wyłączył i nie wiem w żaden sposób jak go włączyć, ktoś może pomóc?

To było pomocne (21)
mat 06-12-2021
hello, do you speak English?

odpowiedz | To było pomocne (0)
Instrukcja Meibes MR-3 Termostat