Instrukcja Manta MM253 Gamester

Potrzebujesz instrukcji dla swojego Manta MM253 Gamester? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję w formacie PDF w języku polskim. Ten produkt ma obecnie 1 często zadawane pytanie, 0 komentarzy i ma 3 głosów przy średniej ocenie produktu wynoszącej 100/100. Jeśli nie jest to podręcznik, którego szukasz, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

Aby zapewnić prawidłową obsługę sprzętu
zapoznaj się dokładnie z instrukc
i zachowaj ją na przyszłość.
To ensure proper use of this product
please read this User’s Manual carefully
and keep for future reference.
Gamester MP5
MM253 (1GB)
MM279 (2GB)
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 1.03 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Manta MM253 Gamester i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z Manta MM253 Gamester?
Tak Nie
100%
0%
3 głosów

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat Manta MM253 Gamester. Jeśli masz pytanie, najpierw dokładnie przeczytaj instrukcję. Zapytanie o instrukcję można złożyć za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Więcej o tej instrukcji

Rozumiemy, że miło jest mieć papierową instrukcję obsługi Manta MM253 Gamester. Zawsze możesz pobrać instrukcję z naszej strony internetowej i wydrukować ją samodzielnie. Jeśli chcesz otrzymać oryginalną instrukcję, zalecamy skontaktowanie się z Manta. Być może będą w stanie dostarczyć oryginalną instrukcję. Szukasz instrukcji swojego Manta MM253 Gamester w innym języku? Wybierz preferowany język na naszej stronie głównej i wyszukaj numer modelu, aby sprawdzić, czy jest on dostępny.

Dane techniczne

Marka Manta
Model MM253 Gamester
Kategoria Konsole
Typ pliku PDF
Rozmiar pliku 1.03 MB

Wszystkie podręczniki dla Manta Konsole
Więcej podręczników Konsole

Często zadawane pytania dotyczące Manta MM253 Gamester

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy ma znaczenie, do którego portu HDMI podłączę konsolę do gier? Zweryfikowany

Ogólnie konsolę do gier można podłączyć do dowolnego portu HDMI. Z urządzenia można następnie korzystać, wybierając odpowiedni kanał HDMI w telewizorze.

To było pomocne (98) Czytaj więcej
Instrukcja Manta MM253 Gamester

Produkty powiązane

Powiązane kategorie