Podręczniki dla Młotowiertarki

Poniżej znajdziesz wszystkie marki w kategorii Młotowiertarki, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Kliknij wybraną markę, aby zobaczyć listę wszystkich modeli. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojej marki nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jaka jest różnica między wiertarką udarową a młotem udarowo-obrotowym? Zweryfikowany

Wiertarki udarowe mogą być stosowane do wiercenia otworów w cegłach i murowanych ścianach. Do wiercenia otworów w betonowych ścianach potrzebny jest młot udarowo-obrotowy.

To było pomocne (196) Czytaj więcej

Co Joule (J) oznacza w odniesieniu do młotów udarowo-obrotowych? Zweryfikowany

Liczba dżuli jest wskaźnikiem energii uderzenia młota udarowego. Do wiercenia otworów w betonie wystarczy młot udarowo-obrotowy 2,2J.

To było pomocne (131) Czytaj więcej

Czy podczas korzystania z wiertarki muszę nosić ochronę słuchu? Zweryfikowany

Tak, powinieneś. Chociaż poziom hałasu wytwarzanego przez wiertarkę może się różnić w zależności od marki i modelu, długotrwałe narażenie na głośny hałas może spowodować trwałe uszkodzenie słuchu. Dlatego dobrze jest nosić ochronniki słuchu.

To było pomocne (88) Czytaj więcej

Czy mogę przechowywać elektronarzędzia w szopie lub garażu? Zweryfikowany

Ogólnie rzecz biorąc, elektronarzędzia można przechowywać w szopie lub garażu, nawet jeśli czasami tam zamarza. Jednak dla żywotności elektronarzędzia lepiej jest przechowywać je w suchym miejscu, bez większych wahań temperatury. W szopie lub garażu różnice temperatur mogą powodować kondensację, która może powodować rdzę. Ponadto narzędzia zasilane akumulatorami działają krócej i nie ładują się tak dobrze w bardzo niskich temperaturach. Aby mieć pewność, w jaki sposób elektronarzędzie powinno być przechowywane, zawsze dokładnie przeczytaj instrukcję obsługi.

To było pomocne (16) Czytaj więcej