Instrukcja M-Life ML0585-5 Wzmacniacz WiFi

Poszukujesz instrukcji obsługi M-Life ML0585-5 Wzmacniacz WiFi? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

PL
Instrukcja obsługi
EN
Owner’s manual
DE
Bedienungsanleitung
RO
Manual de utilizare
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi
Wi-Fi Repeater
Model: ML0585-5
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 1.16 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat M-Life ML0585-5 Wzmacniacz WiFi i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z M-Life ML0585-5 Wzmacniacz WiFi?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Więcej o tej instrukcji

Rozumiemy, że miło jest mieć papierową instrukcję obsługi M-Life ML0585-5 Wzmacniacz WiFi. Zawsze możesz pobrać instrukcję z naszej strony internetowej i wydrukować ją samodzielnie. Jeśli chcesz otrzymać oryginalną instrukcję, zalecamy skontaktowanie się z M-Life. Być może będą w stanie dostarczyć oryginalną instrukcję. Szukasz instrukcji swojego M-Life ML0585-5 Wzmacniacz WiFi w innym języku? Wybierz preferowany język na naszej stronie głównej i wyszukaj numer modelu, aby sprawdzić, czy jest on dostępny.

Dane techniczne

Marka M-Life
Model ML0585-5
Kategoria Wzmacniacze WiFi
Typ pliku PDF
Rozmiar pliku 1.16 MB

Wszystkie podręczniki dla M-Life Wzmacniacze WiFi
Więcej podręczników Wzmacniacze WiFi

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jaka jest różnica między wzmacniaczem zasięgu a punktem dostępu? Zweryfikowany

Największą różnicą jest to, że punkt dostępu jest zwykle połączony z modemem lub routerem za pomocą kabla. Wzmacniacz zasięgu wzmacnia istniejący sygnał bezprzewodowy.

To było pomocne (209) Czytaj więcej

Czy mogę podłączyć wzmacniacz zasięgu do sygnału z innego wzmacniacza zasięgu? Zweryfikowany

Tak, jest to możliwe w przypadku większości modeli. Należy pamiętać, że jakość powtarzanego sygnału może być niższa niż w przypadku bezpośredniego połączenia z routerem.

To było pomocne (118) Czytaj więcej

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat M-Life ML0585-5 Wzmacniacz WiFi. Jeśli masz pytanie, najpierw dokładnie przeczytaj instrukcję. Zapytanie o instrukcję można złożyć za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Instrukcja M-Life ML0585-5 Wzmacniacz WiFi

Produkty powiązane

Powiązane kategorie