Instrukcja Lindam MK0016-000 Bramka barierka

Poszukujesz instrukcji obsługi Lindam MK0016-000 Bramka barierka? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 0.6 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Lindam MK0016-000 Bramka barierka i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Lindam?
Tak Nie
100%
0%
1 głosuj

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy powinienem zainstalować bramkę dla dziecka na górze czy na dole schodów? Zweryfikowany
Najlepiej zainstalować jeden na obu końcach schodów. W ten sposób dziecko nie może spaść ani wejść niezauważone po schodach.

To było pomocne (68)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

claudio zeni 28-07-2021
Zgubiłem lub z czterech bloków bramy Lindam 051298 easy fit plus dr luxe, gdzie mogę ją odzyskać? claudio 3383412304 aplikacja waths mail [email protected] dzięki

odpowiedz | To było pomocne (0)(Translated by Google)
Michel da Silva Gouveia 28-02-2022
Zgubiłem szablon montowania, czy można go wysłać e-mailem?

odpowiedz | To było pomocne (0)(Translated by Google)
Instrukcja Lindam MK0016-000 Bramka barierka