Instrukcja Krüger and Matz KM20052 Radio samochodowe

Potrzebujesz instrukcji dla swojego Krüger and Matz KM20052 Radio samochodowe? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję w formacie PDF w języku polskim. Ten produkt ma obecnie zadane 4 pytania, 0 komentarzy i 0 głosów. Jeśli nie jest to podręcznik, którego szukasz, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

Polski English DeutschRomână
Car receiver
KM2005.2
BEDIENUNGSANLEITUNG
OWNER’S MANUAL
INSTRUKCJA OBSŁUGI
MANUAL DE UTILIZARE
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 2.13 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Krüger and Matz KM20052 Radio samochodowe i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z Krüger and Matz KM20052 Radio samochodowe?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat Krüger and Matz KM20052 Radio samochodowe. Jeśli masz pytanie, najpierw dokładnie przeczytaj instrukcję. Zapytanie o instrukcję można złożyć za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Więcej o tej instrukcji

Rozumiemy, że miło jest mieć papierową instrukcję obsługi Krüger and Matz KM20052 Radio samochodowe. Zawsze możesz pobrać instrukcję z naszej strony internetowej i wydrukować ją samodzielnie. Jeśli chcesz otrzymać oryginalną instrukcję, zalecamy skontaktowanie się z Kruger and Matz. Być może będą w stanie dostarczyć oryginalną instrukcję. Szukasz instrukcji swojego Krüger and Matz KM20052 Radio samochodowe w innym języku? Wybierz preferowany język na naszej stronie głównej i wyszukaj numer modelu, aby sprawdzić, czy jest on dostępny.

Dane techniczne

Marka Kruger and Matz
Model KM20052
Kategoria Radia samochodowe 
Typ pliku PDF
Rozmiar pliku 2.13 MB

Wszystkie podręczniki dla Krüger and Matz Radia samochodowe 
Więcej podręczników Radia samochodowe 

Często zadawane pytania dotyczące Krüger and Matz KM20052 Radio samochodowe

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Co to jest DAB+? Zweryfikowany

DAB+ jest następcą sygnału FM i oznacza Digital Audio Broadcasting. Jest to sygnał cyfrowy, który pozwala na więcej kanałów, ma większy zasięg i pozwala na łatwiejsze przełączanie między kanałami.

To było pomocne (502) Czytaj więcej

W moim radiu utknęła płyta CD, co mam zrobić? Zweryfikowany

Niektóre radia samochodowe mają funkcję wysuwania zablokowanych płyt CD. Wyłącz samochód i naciśnij jednocześnie przyciski „on” i „eject” przez 10 sekund. Jeśli to nie zadziała, uruchom samochód i spróbuj ponownie.

To było pomocne (278) Czytaj więcej

Jaka jest różnica między FM a AM? Zweryfikowany

FM i AM to obie formy modulacji używane do przesyłania sygnału. FM oznacza modulację częstotliwości, a AM oznacza modulację amplitudy. AM jest najstarszą formą modulacji. Największą różnicą jest to, że sygnał FM jest znacznie silniejszy niż sygnał AM.

To było pomocne (276) Czytaj więcej

Jaki rozmiar radia samochodowego pasuje do mojego samochodu? Zweryfikowany

Istnieją dwa standardowe rozmiary radia samochodowego, 1-DIN i 2-DIN. 1-DIN to standardowa wersja slim, a 2-DIN to podwójna wysokość. W radiach samochodowych 2-DIN jest często miejsce na ekran do wyświetlania informacji nawigacyjnych lub odtwarzania filmów.

To było pomocne (236) Czytaj więcej
Instrukcja Krüger and Matz KM20052 Radio samochodowe

Produkty powiązane

Powiązane kategorie