Wyniki dla Acer Tablety

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Acer Tablety, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy mogę używać tabletu podczas jego ładowania? Zweryfikowany
Tak, możesz używać tabletu podczas ładowania. Proces ładowania będzie wolniejszy, gdy to zrobisz.

To było pomocne (215)
Moja karta SIM nie pasuje do mojego telefonu komórkowego, dlaczego tak jest? Zweryfikowany
Dostępnych jest kilka rozmiarów kart SIM, zwykłe, mikro i nano. Istnieje możliwość zastosowania adaptera lub pomniejszenia karty SIM.

To było pomocne (155)
Kiedy podłączam urządzenie do ładowarki, ładuje się źle lub wcale, dlaczego tak jest? Zweryfikowany
Możliwe, że w otworze, do którego jest podłączona ładowarka nagromadził się brud, uniemożliwiając jej prawidłowy kontakt. Najlepszym sposobem na wyczyszczenie tego jest sprężone powietrze. W razie wątpliwości zleć to profesjonaliście.

To było pomocne (69)
Czy Bluetooth działa przez ściany i sufity? Zweryfikowany
Sygnał bluetooth będzie działał przez ściany i sufit, chyba że są one wykonane z metalu. W zależności od grubości i materiału ściany sygnał może stracić na sile.

To było pomocne (38)
Czy przed ponownym naładowaniem konieczne jest wyczerpanie akumulatora litowo-jonowego? Zweryfikowany
Nie, to nie jest konieczne. Tak było w przypadku starszych baterii. Akumulatory litowo-jonowe można ładować po użyciu i wyjmować z ładowarki w razie potrzeby.

To było pomocne (23)
Co oznacza IMEI? Zweryfikowany
IMEI oznacza międzynarodową tożsamość sprzętu mobilnego i jest (często) unikalnym numerem używanym do identyfikacji urządzeń mobilnych, takich jak tablety i smartfony, oraz do ochrony ich przed kradzieżą.

To było pomocne (21)
Czego najlepiej użyć do wyczyszczenia ekranu mojego urządzenia mobilnego? Zweryfikowany
Najlepiej użyć ściereczki z mikrofibry, ewentualnie ze specjalnym detergentem. Nigdy nie używaj ręczników kuchennych ani innych ściereczek papierowych, mogą one pozostawiać zadrapania!

To było pomocne (19)
Kiedy podłączam słuchawki do mojego urządzenia, nie działają one prawidłowo, co mogę zrobić? Zweryfikowany
Możliwe, że w otworze, do którego są podłączone słuchawki, nagromadził się brud, uniemożliwiając jej prawidłowy kontakt. Najlepszym sposobem na wyczyszczenie tego jest sprężone powietrze. W razie wątpliwości zleć to profesjonaliście.

To było pomocne (18)
W jakich warunkach mój akumulator litowo-jonowy będzie działał optymalnie? Zweryfikowany
Akumulatory litowo-jonowe działają optymalnie w temperaturze od 5 do 45 stopni Celsjusza. Przy bardzo zimnej lub ciepłej pogodzie można zauważyć, że bateria rozładowuje się szybciej. Ładowanie nie jest zalecane w temperaturach niższych niż 5 lub wyższych niż 45 stopni Celsjusza.

To było pomocne (17)
Jaki jest najlepszy sposób przechowywania baterii litowo-jonowej przez długi czas? Zweryfikowany
Najlepszym sposobem przechowywania baterii litowo-jonowej jest temperatura od 5 do 45 stopni Celsjusza. Dobrym pomysłem jest również upewnienie się, że bateria jest naładowana w około 67%, zanim zostanie schowana.

To było pomocne (16)
Czy muszę wyczyścić ekran mojego urządzenia przed założeniem zabezpieczenia ekranu? Zweryfikowany
Tak, osłona ekranu najlepiej przylega do powierzchni wolnych od tłuszczu i kurzu.

To było pomocne (11)