Wyniki dla BenQ Monitory LED

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii BenQ Monitory LED, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy mogę samodzielnie naprawić martwy piksel? Zweryfikowany
Istnieje różnica między martwym pikselem a zablokowanym pikselem. Zablokowany piksel jest nadal pokolorowany i może zostać naprawiony poprzez zastosowanie lekkiego nacisku dokładnie na piksel, dopóki się nie zregeneruje. Martwy piksel jest zawsze czarny lub biały i nie można go naprawić samodzielnie.

To było pomocne (14)
Co oznacza HDMI? Zweryfikowany
HDMI to skrót od High-Definition Multimedia Interface. HDMI to połączenie umożliwiające przesyłanie wysokiej jakości obrazu i dźwięku z jednego urządzenia do drugiego.

To było pomocne (11)
Jaki jest współczynnik kontrastu? Zweryfikowany
Współczynnik kontrastu określa, jak daleko najbielsza biel jest od najczarniejszej czerni. Współczynnik kontrastu wynoszący na przykład 400: 1 oznacza, że ​​najczarniejsza czerń na ekranie jest 400 razy ciemniejsza niż najbielsza biel. Wysoki współczynnik kontrastu wpływa na ostrość obrazu.

To było pomocne (8)
Jaka jest różnica między wyświetlaczem LCD a diodą LED? Zweryfikowany
Obie techniki wykorzystują ekran LCD, który sam nie emituje światła. Różnica polega na oświetleniu za ekranem. W przypadku ekranów LCD odbywa się to za pomocą CCFL (lampa fluorescencyjna z zimną katodą), a LED wykorzystuje światła LED.

To było pomocne (6)
Jak mogę prawidłowo wyczyścić monitor LED? Zweryfikowany
Wyłącz telewizor i wytrzyj kurz i brud z ekranu ściereczką z mikrofibry. Nie używaj papieru, może to spowodować zarysowania. Nie naciskaj zbyt mocno, ponieważ możesz uszkodzić piksele. Użyj specjalnego detergentu lub przygotuj go, mieszając 1 część octu z 1 częścią wody. Zwilż szmatkę detergentem i wyczyść ekran. Upewnij się, że szmatka nie jest zbyt mokra. Usuń plamy, wykonując ruchy obrotowe. Osusz ekran drugą ściereczką z mikrofibry, aby zapobiec powstawaniu smug.

To było pomocne (6)
Jak zmierzyć cale mojego monitora LED? Zweryfikowany
Pomiar cali monitora LCD odbywa się poprzez pomiar przekątnej odległości między np. lewym górnym rogiem i dolnym prawym rogiem ekranu (nie krawędzią). Jeden cal to 2,54 centymetra, więc gdy zmierzysz 99 centymetrów, oznacza to, że twój monitor LCD ma 39 cali.

To było pomocne (5)