Wyniki dla Aristo Komputery przenośne

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Aristo Komputery przenośne, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy przed ponownym naładowaniem konieczne jest wyczerpanie akumulatora litowo-jonowego? Zweryfikowany
Nie, to nie jest konieczne. Tak było w przypadku starszych baterii. Akumulatory litowo-jonowe można ładować po użyciu i wyjmować z ładowarki w razie potrzeby.

To było pomocne (95)
Wylałem płyn na gładzik mojego laptopa, co mam zrobić? Zweryfikowany
W każdym razie bezpośrednio wyłącz laptopa! Tylko w przypadku niewielkiej ilości wody istnieje możliwość, że gładzik po wyschnięciu będzie działał bez zmian.

To było pomocne (86)
Czy mogę wyczyścić wylot wentylacji laptopa odkurzaczem? Zweryfikowany
Nie, zwykły odkurzacz jest zbyt mocny. Użyj wilgotnej szmatki, aby wyczyścić wydech lub odessać kurz za pomocą odkurzacza ręcznego.

To było pomocne (60)
Co oznacza HDMI? Zweryfikowany
HDMI to skrót od High-Definition Multimedia Interface. HDMI to połączenie umożliwiające przesyłanie wysokiej jakości obrazu i dźwięku z jednego urządzenia do drugiego.

To było pomocne (31)
Jaki jest najlepszy sposób czyszczenia klawiatury Zweryfikowany
Nigdy nie wkładaj przedmiotów między krawędzie klawiszy, ponieważ spowoduje to głównie wepchnięcie brudu i uszkodzenie klawiatury. Najlepiej jest czyścić klawiaturę sprężonym powietrzem, trzymając klawiaturę do góry nogami. Górną część klawiszy można czyścić lekko zwilżoną szmatką.

To było pomocne (31)
Ile to kilobajt, megabajt, gigabajt i terabajt? Zweryfikowany
Jeden kilobajt składa się z 1000 bajtów. 1 megabajt = 1000 kilobajtów. 1 gigabajt = 1000 megabajtów. 1 terabajt = 1000 gigabajtów.

To było pomocne (24)
Czy Bluetooth działa przez ściany i sufity? Zweryfikowany
Sygnał bluetooth będzie działał przez ściany i sufit, chyba że są one wykonane z metalu. W zależności od grubości i materiału ściany sygnał może stracić na sile.

To było pomocne (23)
Jaki jest najlepszy sposób przechowywania baterii litowo-jonowej przez długi czas? Zweryfikowany
Najlepszym sposobem przechowywania baterii litowo-jonowej jest temperatura od 5 do 45 stopni Celsjusza. Dobrym pomysłem jest również upewnienie się, że bateria jest naładowana w około 67%, zanim zostanie schowana.

To było pomocne (23)
Czego najlepiej użyć do wyczyszczenia ekranu mojego urządzenia mobilnego? Zweryfikowany
Najlepiej użyć ściereczki z mikrofibry, ewentualnie ze specjalnym detergentem. Nigdy nie używaj ręczników kuchennych ani innych ściereczek papierowych, mogą one pozostawiać zadrapania!

To było pomocne (22)
W jakich warunkach mój akumulator litowo-jonowy będzie działał optymalnie? Zweryfikowany
Akumulatory litowo-jonowe działają optymalnie w temperaturze od 5 do 45 stopni Celsjusza. Przy bardzo zimnej lub ciepłej pogodzie można zauważyć, że bateria rozładowuje się szybciej. Ładowanie nie jest zalecane w temperaturach niższych niż 5 lub wyższych niż 45 stopni Celsjusza.

To było pomocne (21)