Wyniki dla Sony Karty SD

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Sony Karty SD, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Nie mogę dodawać plików do mojej karty SD, dlaczego tak jest? Zweryfikowany
Standardowe karty SD mają przełącznik blokady po lewej stronie karty. Jeśli blokada jest włączona, dodawanie lub usuwanie plików na karcie jest niemożliwe. Zwolnij blokadę, aby uzyskać pełny dostęp do karty.

To było pomocne (1)
Co oznacza SD? Zweryfikowany
SD oznacza Secure Digital. Karty SD są standardowym nośnikiem danych w wielu aparatach cyfrowych.

To było pomocne (0)
Ile to kilobajt, megabajt, gigabajt i terabajt? Zweryfikowany
Jeden kilobajt składa się z 1000 bajtów. 1 megabajt = 1000 kilobajtów. 1 gigabajt = 1000 megabajtów. 1 terabajt = 1000 gigabajtów.

To było pomocne (0)
Moja karta SD nie pasuje do czytnika, dlaczego tak jest? Zweryfikowany
Istnieją różne rozmiary kart SD, standardowe SD, miniSD i microSD. Istnieją adaptery, dzięki którym mniejsze karty SD pasują do zwykłych czytników SD.

To było pomocne (0)