Wyniki dla Sony Dyski

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Sony Dyski, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Nie mogę skopiować dużych plików na dysk twardy, dlaczego tak się dzieje? Zweryfikowany
Możliwe, że dysk twardy korzysta z systemu plików FAT32. Ogranicza to rozmiar plików do około 4 GB, ale może powodować problemy z plikami o wielkości od 2 GB. Aby móc korzystać z większych plików, dysk twardy musi być sformatowany do innego systemu plików, na przykład NTFS. Uwaga! Podczas formatowania dysku twardego wszystkie pliki na tym dysku zostaną utracone!

To było pomocne (19)
Ile to kilobajt, megabajt, gigabajt i terabajt? Zweryfikowany
Jeden kilobajt (KB) składa się z 1000 bajtów. 1 megabajt (MB) = 1000 kilobajtów. 1 gigabajt (GB) = 1000 megabajtów. 1 terabajt (TB) = 1000 gigabajtów.

To było pomocne (2)
Jaka jest różnica między dyskiem twardym a dyskiem SSD? Zweryfikowany
Dysk twardy zawiera wiele dysków, które się poruszają. Pozwala na przechowywanie dużych ilości danych, ale zużywa dużo energii i jest podatny na ataki. Dysk SSD nie ma ruchomych części, ale wykorzystuje chipy, takie jak pamięć USB. Ma tę zaletę, że jest szybki i lekki, ale pozwala na mniej miejsca do przechowywania danych.

To było pomocne (1)