Podręczniki dla Hobby Przyczepy kempingowe

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Hobby Przyczepy kempingowe, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

O czym powinienem pamiętać, umieszczając przyczepę kempingową na zimę? Zweryfikowany

Upewnij się, że cała woda została usunięta z kotłów, zbiorników i toalet. Rozsądnie jest również wyjąć baterię. Przechowuj go w ciepłym miejscu i używaj ładowarki podtrzymującej, aby go naładować. Ciśnienie w oponach może spaść z powodu zimna, dlatego przed przechowywaniem warto obniżyć ciśnienie o 0,5 bara. Dobrym pomysłem może być również umieszczenie w przyczepie pochłaniacza wilgoci na czas przechowywania.

To było pomocne (341) Czytaj więcej

Jak długo przyczepa kempingowa może stać na zewnątrz? Zweryfikowany

Przyczepa kempingowa jest przystosowana do przebywania na zewnątrz i dlatego można ją pozostawić na zewnątrz. Jeżeli jednak przyczepa nie jest używana, lepiej przechowywać ją w suchym i pod przykryciem. Wydłuża to żywotność przyczepy kempingowej. Jeśli przyczepa kempingowa pozostanie na zewnątrz przez dłuższy czas, może ulec uszkodzeniu. Na przykład słońce może wyschnąć gumy uszczelniające i może tworzyć się mech. Alternatywą dla przechowywania może być nałożenie na przyczepę pokrowca ochronnego.

To było pomocne (34) Czytaj więcej