Wyniki dla Campingaz Powietrzne łóżka

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Campingaz Powietrzne łóżka, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Moje łóżko powietrzne powoli opróżnia się z czasem, ale nie wydaje się, aby przeciekał. Dlaczego? Zweryfikowany
Różnice temperatur są częstą przyczyną miękkości łóżka powietrznego. Gorące powietrze rozszerza się i stare powietrze kurczy się. Kiedy materac dmuchany jest wypełniony ciepłym powietrzem w ciągu dnia, aw nocy ochładza się, nadmuchiwany materac będzie bardziej miękki. Inne przyczyny to uszkodzony zawór lub stary materiał, który stał się porowaty. W tym drugim przypadku łóżko powietrzne wymaga wymiany. W przypadku uszkodzenia zaworu należy skontaktować się z producentem.

To było pomocne (86)
Wgłębienia w kształcie materaca dmuchanego są niewygodne podczas snu, co mogę z tym zrobić? Zweryfikowany
Te wgłębienia w kształcie poduszki powietrznej są potrzebne, aby zapobiec jej wybrzuszaniu podczas nadmuchiwania. Jeśli wydaje się, że są zbyt mocne, łóżko powietrzne zostało zbyt mocno napompowane. Wypuść trochę powietrza, aby było bardziej miękkie.

To było pomocne (8)
Czy mogę nadmuchać dmuchane łóżko ustami? Zweryfikowany
Nie zaleca się nadmuchiwania łóżka powietrznego ustami. Oprócz tego, że zajmuje to dużo czasu i powoduje zawroty głowy u osoby, która to robi, dużą wadą nadmuchiwania łóżka powietrznego ustami jest to, że obok powietrza, ślina zostanie wdmuchnięta do łóżka powietrznego. Z czasem może to wpłynąć na łóżko powietrzne.

To było pomocne (2)
Czy mogę naprawić wyciek w moim łóżku powietrznym za pomocą zestawu do naprawy opon rowerowych? Zweryfikowany
Istnieje możliwość naprawy nieszczelności w poduszce powietrznej za pomocą zestawu do naprawy opon rowerowych. Jednak PVC używany w nadmuchiwanych materacach może różnić się od PVC w oponach rowerowych, co może spowodować, że klej nie będzie dobrze przylegał do nadmuchiwanej poduszki. Aby zapewnić długotrwałą naprawę, najlepiej zaopatrzyć się w zestaw naprawczy przeznaczony specjalnie do łóżek powietrznych.

To było pomocne (2)
Łóżko dmuchane jest zimne, co mogę zrobić? Zweryfikowany
Łóżko powietrzne nie izoluje dobrze, ponieważ jest wypełnione powietrzem. Zimno z podłogi przedostanie się do powietrza w nadmuchiwanym łóżku, powodując uczucie zimna. Aby temu zapobiec, można użyć izolowanej maty pod nadmuchiwaną materacem lub izolowanego prześcieradła na górze nadmuchiwanego łóżka.

To było pomocne (0)