Podręczniki dla Namioty

Poniżej znajdziesz wszystkie marki w kategorii Namioty, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Kliknij wybraną markę, aby zobaczyć listę wszystkich modeli. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojej marki nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy mogę przechowywać mój namiot, gdy jest mokry? Zweryfikowany

Tylko przez bardzo krótkie okresy. Kiedy namiot jest przechowywany w stanie mokrym przez tydzień lub dłużej, może zapleśnieć. Jest to szkodliwe dla twojego namiotu i prawdopodobnie twojego zdrowia.

To było pomocne (384) Czytaj więcej

Jak zaimpregnować namiot? Zweryfikowany

Rozstaw namiot, wyczyść szmatkę i pozostaw do wyschnięcia. Środek impregnujący nanieść na szmatkę za pomocą opryskiwacza do roślin lub innego sprayu. Możliwe jest również użycie wałka malarskiego lub pędzla. Szmatkę należy całkowicie nasączyć środkiem impregnującym. Traktuj również wnętrze namiotu. Dokładnie wyczyść okna wilgotną szmatką. Nie pozwól, aby impregnat na nim wysechł. Pozostaw tkaninę namiotu do całkowitego wyschnięcia. W razie potrzeby powtórzyć zabieg.

To było pomocne (285) Czytaj więcej

Czy mogę samodzielnie naprawić rozdarcie lub dziurę w płótnie mojego namiotu? Zweryfikowany

Do syntetycznych płócien namiotowych dostępne są specjalne samoprzylepne plastry materiału. Przyklej jeden z tych plastrów po obu stronach dziury lub rozdarcia. W przypadku bawełnianych płócien namiotowych lub tkanin namiotowych z różnych materiałów najlepiej jest używać łatek, które można naprasować. Będzie to wymagało żelazka.

To było pomocne (218) Czytaj więcej

Zamek błyskawiczny w moim namiocie nie działa płynnie, co mogę zrobić? Zweryfikowany

Gdy zamek błyskawiczny działa płynnie, użyj suchego sprayu PTFE lub sprayu silikonowego. Nie spryskiwać szmatki i zapobiegawczo spryskiwać, aby zapobiec przyszłym problemom.

To było pomocne (156) Czytaj więcej

Po wewnętrznej stronie namiotu są krople wody, czy to oznacza, że ​​przecieka? Zweryfikowany

Nie, to prawdopodobnie kondensacja. Upewnij się, że namiot jest odpowiednio wentylowany, aby zminimalizować kondensację.

To było pomocne (129) Czytaj więcej

Jakich kołków do namiotu najlepiej używać do jakich powierzchni? Zweryfikowany

Na powierzchniach trawiastych lub leśnych można używać kołków półokrągłych lub plastikowych. Na skalistych powierzchniach należy używać kołków skalnych. Na powierzchniach glinianych można użyć kołków półokrągłych, plastikowych lub uniwersalnych. Na nawierzchniach żwirowych potrzebne są kołki półokrągłe lub uniwersalne, a na piasku kołki drewniane.

To było pomocne (105) Czytaj więcej

Środek impregnujący pozostawia białe plamy lub białą mgiełkę na tkaninie namiotu, co mogę z tym zrobić? Zweryfikowany

Jeśli środek pozostawia białą mgiełkę lub białe plamy na tkaninie namiotu, oznacza to, że na te obszary nałożono więcej środka impregnującego. Nie jest to szkodliwe, a plamy często znikają z czasem. Nie zaleca się stosowania mniejszej ilości impregnatu, aby zapobiec powstawaniu plam. Aby uzyskać dobre rezultaty, szmatka musi być całkowicie nasączona środkiem impregnującym.

To było pomocne (97) Czytaj więcej