Podręczniki dla Wykrywacz metalu

Poniżej znajdziesz wszystkie marki w kategorii Wykrywacz metalu, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Kliknij wybraną markę, aby zobaczyć listę wszystkich modeli. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojej marki nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jak głęboko może szukać wykrywacz metalu? Zweryfikowany

To, jak głęboko wykrywacz metali może przeszukiwać, zależy od wielu czynników, takich jak rozmiar obiektu, rodzaj gleby, warunki powierzchni i ustawienia wykrywacza metalu. Maksymalna wykrywalna głębokość pojedynczej monety za pomocą profesjonalnego wykrywacza metalu wynosi około 70 cm. Za pomocą profesjonalnego wykrywacza metali można znaleźć duże obiekty do głębokości 40 m. Specjalna cewka wyszukiwania, dostępna dla większości wykrywaczy metali, może zwiększyć głębokość wykrywania o 25%.

To było pomocne (52) Czytaj więcej

Co to jest identyfikacja celu? Zweryfikowany

Identyfikacja celu wskazuje, z jakiego rodzaju metalu jest on prawdopodobnie wykonany. Cyfrowe wykrywacze metali, jak liczba na ekranie, aby wyświetlić prawdopodobny rodzaj metalu. Większość wykrywaczy metali wykorzystuje identyfikację tonową. Oznacza to, że detektory wytwarzają różne tony dla różnych rodzajów metalu. Żelazo jest często niskie, a złoto często wysokie.

To było pomocne (42) Czytaj więcej