Podręczniki dla Maszyny do szycia

Poniżej znajdziesz wszystkie marki w kategorii Maszyny do szycia, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Kliknij wybraną markę, aby zobaczyć listę wszystkich modeli. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojej marki nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jaki rozmiar igły powinienem użyć? Zweryfikowany

Rozmiar igły zależy od materiału. Aby uzyskać grubszy materiał, będziesz potrzebować igły myśliciela. Nakładanie igły często wspominanej na opakowaniu.

To było pomocne (1129) Czytaj więcej

Sprawdziłem wszystko, ale nić w mojej maszynie ciągle się zrywa, co mogę zrobić? Zweryfikowany

Jeśli górna nić maszyny zrywa się w miejscu wkłucia igły w materiał, może to oznaczać, że płytka ściegowa lub bębenek mają drobne uszkodzenia w postaci zadrapań i / lub ostrych krawędzi. Te drobne uszkodzenia mogą spowodować zerwanie nici po kilku ściegach.

To było pomocne (1057) Czytaj więcej

Jak długo wytrzymuje igła do maszyny do szycia? Zweryfikowany

To zależy od producentów, ale generalnie igła wytrzyma około 8 godzin. Złamanie igły może zająć więcej czasu, ale wcześniej stępi się i może uszkodzić tkaninę.

To było pomocne (534) Czytaj więcej

Moja igła ciągle się łamie, co jest tego przyczyną? Zweryfikowany

Może to mieć różne przyczyny. Igła może nie być prawidłowa dla wybranego materiału, może być ustawiona zbyt nisko, materiał może być nieprawidłowo prowadzony lub bębenek jest nieprawidłowo umieszczony.

To było pomocne (497) Czytaj więcej

Czy muszę całkowicie wyłączyć maszynę do szycia, aby wymienić igłę? Zweryfikowany

Igłę można zmienić po wyłączeniu produktu za pomocą włącznika / wyłącznika. Podczas czyszczenia produktu należy odłączyć go od zasilania.

To było pomocne (386) Czytaj więcej