Wyniki dla AEG Szczoteczki elektryczne

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii AEG Szczoteczki elektryczne, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jak często i jak długo należy myć zęby? Zweryfikowany
Zaleca się mycie zębów co najmniej 2 razy dziennie przez co najmniej 2 minuty. Wiele elektrycznych szczoteczek do zębów jest wyposażonych w funkcję wskazującą te 2 minuty.

To było pomocne (24)
Czy szczotkowanie za pomocą elektrycznej szczoteczki jest lepsze niż ręczne szczotkowanie? Zweryfikowany
Elektryczne szczoteczki do zębów znacznie lepiej usuwają płytkę nazębną niż ręczne. Wiele elektrycznych szczoteczek do zębów pomaga również w synchronizowaniu sekwencji szczotkowania, pomagając osiągnąć lepszy rezultat.

To było pomocne (10)
Myję zęby dwa razy dziennie, ale nadal cierpię na nieświeży oddech, dlaczego tak jest? Zweryfikowany
Nieświeży oddech jest spowodowany nie tylko resztkami jedzenia na zębach lub zapaleniem dziąseł. Bakterie na języku i suchość w ustach również mogą powodować nieświeży oddech.

To było pomocne (10)
Czy mogę używać elektrycznej szczoteczki do zębów pod prysznicem? Zweryfikowany
To zależy od marki i modelu. Zawsze sprawdź to wcześniej, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i nie rób tego, jeśli szczoteczka do zębów nie jest do tego przystosowana.

To było pomocne (3)
Od jakiego wieku dziecko może używać elektrycznej szczoteczki do zębów? Zweryfikowany
Dzieci mogą używać elektrycznej szczoteczki do zębów od momentu, gdy samodzielnie trzymają i używają szczoteczki do zębów. W przypadku dzieci użyj małej główki szczoteczki z miękkim włosiem. W przypadku dzieci do 5 roku życia należy stosować specjalistyczną pastę do zębów z obniżoną ilością fluoru.

To było pomocne (2)