Wyniki dla Hapro Solarium

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Hapro Solarium, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy mogę skorzystać z solarium, jeśli biorę leki? Zweryfikowany
Niektóre leki mogą wywoływać reakcję alergiczną pod wpływem światła z solarium. W razie wątpliwości skontaktuj się z lekarzem.

To było pomocne (31)
Jak często i jak długo mogę korzystać z solarium? Zweryfikowany
Nie zaleca się używania solarium częściej niż 2 do 3 razy w tygodniu. Ponad 25 minut na sesję może spowodować uszkodzenie skóry. Zawsze skonsultuj się z lekarzem lub specjalistą w sprawie prawidłowego stosowania dla twojego rodzaju skóry.

To było pomocne (11)