Wyniki dla SilverCrest Przyrząd do usuwania naskórka

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii SilverCrest Przyrząd do usuwania naskórka, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jaki jest numer modelu mojego produktu SilverCrest? Zweryfikowany
Chociaż niektóre produkty SilverCrest mają alternatywny numer modelu, wszystkie mają numer IAN, za pomocą którego można zidentyfikować produkt.

To było pomocne (1392)
Regularnie używam środka do usuwania zrogowaciałego naskórka, ale modzel wraca mi do stopy. Dlaczego? Zweryfikowany
Kalus tworzy się, gdy zbyt duży nacisk jest wywierany na jeden obszar. Ten kalus można usunąć, ale powróci, o ile przyczyna nie zostanie rozwiązana. Używanie różnych butów lub chodzenie w inny sposób może zmniejszyć nadmierny nacisk.

To było pomocne (0)