Wyniki dla Adler Poduszki rozgrzewające

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Adler Poduszki rozgrzewające, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jak gorąca powinna być moja poduszka grzewcza? Zweryfikowany
Temperatura poduszki grzewczej może się różnić w zależności od modelu i marki, ale większość poduszek grzewczych ma regulowane ustawienia temperatury. Zalecany zakres temperatur poduszki grzewczej wynosi od 35°C do 45°C (od 95°F do 113°F). Unikaj używania poduszki grzewczej na najwyższym poziomie przez dłuższy czas, ponieważ może to spowodować oparzenia.

To było pomocne (1)
Jak długo mogę używać poduszki grzewczej podczas jednej sesji? Zweryfikowany
Zalecany czas użytkowania podkładki rozgrzewającej zależy od marki i modelu, ale większość poduszek rozgrzewających jest przeznaczona do jednoczesnych sesji trwających od 20 do 30 minut, z przerwami między nimi. Unikaj używania podkładki grzewczej przez dłuższy czas, ponieważ może to spowodować podrażnienie lub poparzenia skóry.

To było pomocne (0)
Czy mogę używać poduszki grzewczej podczas snu? Zweryfikowany
Zasadniczo nie zaleca się używania poduszki grzewczej podczas snu, ponieważ może to stwarzać ryzyko pożaru. Dodatkowo możesz przypadkowo przewrócić się na poduszkę grzewczą i spowodować poparzenia. Jeśli potrzebujesz terapii cieplnej podczas snu, rozważ użycie podkładki grzewczej o niskim poborze mocy, zaprojektowanej specjalnie do użytku w nocy lub podgrzewacza do łóżka.

To było pomocne (0)