Instrukcja Gorenje RB30914AW Lodówka

Potrzebujesz instrukcji dla swojego Gorenje RB30914AW Lodówka? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję w formacie PDF w języku polskim. Ten produkt ma obecnie zadane 14 pytania, 0 komentarzy i 0 głosów. Jeśli nie jest to podręcznik, którego szukasz, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

TABLE-TOP REFRIGERATOR
Instruction booklet
HLADNJAK S LEDENICOM
HLADILNIK
Navodila za uporabo
CHLADNIČKA
návod na obsluhu a použitie
CHLADNIČKY A CHLADNIČKY
S MRAZNIČKOU
návod k obsluze
EGYAJTÓS FAGYASZTÓREKESZES
FAGYASZTÓREKESZ
NÉLKÜLI HŰTŐSZEKRÉNY
használati utasítás
LODÓWKA
Manuel użytkownika
Manual de Utilizare
Upute za uporabu
FRIGIDER SI RACITOR TIP TABLE TOP
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 3.81 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Gorenje RB30914AW Lodówka i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z Gorenje RB30914AW Lodówka?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat Gorenje RB30914AW Lodówka. Jeśli masz pytanie, najpierw dokładnie przeczytaj instrukcję. Zapytanie o instrukcję można złożyć za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Więcej o tej instrukcji

Rozumiemy, że miło jest mieć papierową instrukcję obsługi Gorenje RB30914AW Lodówka. Zawsze możesz pobrać instrukcję z naszej strony internetowej i wydrukować ją samodzielnie. Jeśli chcesz otrzymać oryginalną instrukcję, zalecamy skontaktowanie się z Gorenje. Być może będą w stanie dostarczyć oryginalną instrukcję. Szukasz instrukcji swojego Gorenje RB30914AW Lodówka w innym języku? Wybierz preferowany język na naszej stronie głównej i wyszukaj numer modelu, aby sprawdzić, czy jest on dostępny.

Dane techniczne

Marka Gorenje
Model RB30914AW
Kategoria Lodówki
Typ pliku PDF
Rozmiar pliku 3.81 MB

Wszystkie podręczniki dla Gorenje Lodówki
Więcej podręczników Lodówki

Często zadawane pytania dotyczące Gorenje RB30914AW Lodówka

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jeśli chcę, aby moja lodówka była chłodniejsza, czy powinienem wybrać wyższą czy niższą temperaturę? Zweryfikowany

W większości lodówek wyższe ustawienie oznacza, że ​​urządzenie ostygnie mocniej. Przy niższym ustawieniu urządzenie ostygnie wolniej, a temperatura w lodówce będzie wyższa.

To było pomocne (3097) Czytaj więcej

Jakie jest najlepsze ustawienie temperatury dla lodówki? Zweryfikowany

Z punktu widzenia zdrowia najlepsze są temperatury od 3 ℃ do 4 ℃. W tych temperaturach rozwój bakterii i pleśni jest ograniczony.

To było pomocne (1389) Czytaj więcej

Czy mogę zmienić kierunek otwierania drzwi mojej lodówki? Zweryfikowany

Tak, prawie wszystkie lodówki stojące oferują opcję umieszczenia drzwi po drugiej stronie. Jak to zrobić, można ogólnie znaleźć w instrukcji.

To było pomocne (1162) Czytaj więcej

Otwór odpływowy w mojej lodówce jest brudny / zatkany, jak go wyczyścić? Zweryfikowany

Do tego służą specjalne urządzenia czyszczące, ale możliwe jest również usunięcie blokady lub brudu za pomocą bawełnianego wacika. Aby utrzymać otwór odpływowy w czystości i zapobiec nieprzyjemnym zapachom, zaleca się wlewanie kropli wybielacza chlorowego do odpływu 4 razy w roku.

To było pomocne (1012) Czytaj więcej

Moja lodówka wydaje bulgotający dźwięk, czy to normalne? Zweryfikowany

Nowoczesne lodówki wykorzystują przyjazny dla środowiska środek chłodzący. Podczas procesu chłodzenia substancja ta zamienia się w gaz, który może powodować bulgotanie i/lub syczenie. To jest zupełnie normalne.

To było pomocne (799) Czytaj więcej

Czy to normalne, że na tylnej ścianie mojej lodówki pojawiają się krople wody lub lodu? Zweryfikowany

Tak, to zupełnie normalne zjawisko. Wilgoć, która dostaje się do lodówki z ciepłym powietrzem lub produktami, osiada w najzimniejszej części, czyli na tylnej ścianie. Ponieważ tylna ściana może osiągać temperatury poniżej zera, krople będą od czasu do czasu zamarzać. Gdy lodówka nie pracuje, krople rozmrażają się i spływają do odpływu lodówki.

To było pomocne (573) Czytaj więcej

Drzwiczki mojej lodówki nie zamykają się prawidłowo, dlaczego tak się dzieje? Zweryfikowany

Dwie najczęstsze przyczyny to brak wypoziomowania lodówki oraz uszkodzenie uszczelki drzwi lub resztki jedzenia. Upewnij się, że lodówka jest wypoziomowana i sprawdź uszczelkę drzwi. W razie potrzeby wymienić uszczelkę.

To było pomocne (446) Czytaj więcej

Kupiłem nową lodówkę, czy mogę ją natychmiast włączyć? Zweryfikowany

Nie, lodówka musi stać w pozycji pionowej przez co najmniej 4 godziny, zanim będzie można ją włączyć. Dzieje się tak, ponieważ płyn chłodzący musi się osadzić.

To było pomocne (406) Czytaj więcej

Ile miejsca powinienem zostawić między lodówką a ścianą? Zweryfikowany

Aby zapewnić dobrą wentylację, najlepiej zostawić co najmniej 5 cm wolnej przestrzeni po obu stronach iz tyłu lodówki.

To było pomocne (331) Czytaj więcej

Po jakim czasie lodówka osiągnie ustawioną temperaturę po jej włączeniu? Zweryfikowany

Zależy to od wielkości, wieku i modelu lodówki. Osiągnięcie przez lodówkę ustawionej temperatury może zająć od kilku do 24 godzin. Proces można przyspieszyć, umieszczając w lodówce niepsujące się towary. Temperatury w lodówce nie można właściwie zmierzyć, czując powietrze wewnątrz. Najlepszym sposobem sprawdzenia, czy lodówka osiągnęła ustawioną temperaturę, jest umieszczenie w lodówce szklanki wody z termometrem.

To było pomocne (228) Czytaj więcej

Czy można wkładać ciepłe jedzenie i napoje do lodówki? Zweryfikowany

Lepiej nie. Temperatura w lodówce wzrośnie, co będzie miało niekorzystny wpływ na inne produkty, które są w niej przechowywane.

To było pomocne (195) Czytaj więcej

W mojej lodówce jest kondensacja, dlaczego tak się dzieje? Zweryfikowany

Przyczyn może być kilka. Uszczelka drzwi może być uszkodzona, wpuszczając powietrze z zewnątrz do lodówki. Możliwe jest również, że lodówka nie jest wypoziomowana, co uniemożliwia prawidłowe zamknięcie drzwi. Inną przyczyną jest duża różnica między temperaturą wewnątrz lodówki i na zewnątrz, gdy drzwi są często otwierane.

To było pomocne (184) Czytaj więcej

Na gumowych uszczelkach mojej lodówki jest pleśń, co mam zrobić? Zweryfikowany

Gumowe uszczelki w rzeczywistości nie znajdują się wewnątrz lodówki i dlatego są cieplejsze. Pozwala to bakteriom na rozwój i tworzenie się pleśni. Aby temu zapobiec, należy regularnie czyścić gumy.

To było pomocne (156) Czytaj więcej

Co to jest R-410A? Zweryfikowany

R-410A to środek chłodzący stosowany w urządzeniach chłodzących do 0 ° C, takich jak lodówki i klimatyzatory. Zastępuje starsze środki chłodzące i nie niszczy warstwy ozonowej.

To było pomocne (151) Czytaj więcej
Instrukcja Gorenje RB30914AW Lodówka

Produkty powiązane

Powiązane kategorie