Instrukcja Fieldmann FDV 10345-A Wiertarko-wkrętarka

Potrzebujesz instrukcji dla swojego Fieldmann FDV 10345-A Wiertarko-wkrętarka? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję w formacie PDF w języku polskim. Ten produkt ma obecnie zadane 3 pytania, 1 komentarz i 0 głosów. Jeśli nie jest to podręcznik, którego szukasz, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

FDV 10345-A
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 4.25 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Fieldmann FDV 10345-A Wiertarko-wkrętarka i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z Fieldmann FDV 10345-A Wiertarko-wkrętarka?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat Fieldmann FDV 10345-A Wiertarko-wkrętarka. Jeśli masz pytanie, najpierw dokładnie przeczytaj instrukcję. Zapytanie o instrukcję można złożyć za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Simona Schusterová,DiS. 11-06-2024
Dobry dzień. Chciałbym zadać jedną ważną rzecz (pytanie). Kupiłem wiertarkę akumulatorową (wkrętarkę Fieldmann FDV 10345 A. I nie wiem jak włożyć zarówno śrubę, jak i wiertło: Kiedy wkładam śrubę lub wiertło do wewnętrznego otworu, otwór jest duży i nie zabezpieczyć w żaden sposób. Wewnętrzne części wiertarki/wkrętarki akumulatorowej to wewnętrzne szczęki, które nie dokręcają się nawet podczas wkładania śruby lub wiertła.

odpowiedz | To było pomocne (0) (Przetłumaczone przez Google)

Więcej o tej instrukcji

Rozumiemy, że miło jest mieć papierową instrukcję obsługi Fieldmann FDV 10345-A Wiertarko-wkrętarka. Zawsze możesz pobrać instrukcję z naszej strony internetowej i wydrukować ją samodzielnie. Jeśli chcesz otrzymać oryginalną instrukcję, zalecamy skontaktowanie się z Fieldmann. Być może będą w stanie dostarczyć oryginalną instrukcję. Szukasz instrukcji swojego Fieldmann FDV 10345-A Wiertarko-wkrętarka w innym języku? Wybierz preferowany język na naszej stronie głównej i wyszukaj numer modelu, aby sprawdzić, czy jest on dostępny.

Dane techniczne

Marka Fieldmann
Model FDV 10345-A
Kategoria Wiertarko-wkrętarki
Typ pliku PDF
Rozmiar pliku 4.25 MB

Wszystkie podręczniki dla Fieldmann Wiertarko-wkrętarki
Więcej podręczników Wiertarko-wkrętarki

Często zadawane pytania dotyczące Fieldmann FDV 10345-A Wiertarko-wkrętarka

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Wciąż zdejmuję łeb śruby podczas używania wkrętarki. Dlaczego? Zweryfikowany

Większość wkrętarek można ustawić na mocniejsze lub bardziej miękkie wkręcanie. Jeśli głowica nadal jest zdejmowana, wiertarko-wkrętarkę należy prawdopodobnie ustawić w innym położeniu. Jeśli jest to urządzenie bezprzewodowe, zawsze upewnij się, że bateria jest naładowana, aby uzyskać optymalny efekt.

To było pomocne (73) Czytaj więcej

Czy podczas korzystania z wiertarki muszę nosić ochronę słuchu? Zweryfikowany

Tak, powinieneś. Chociaż poziom hałasu wytwarzanego przez wiertarkę może się różnić w zależności od marki i modelu, długotrwałe narażenie na głośny hałas może spowodować trwałe uszkodzenie słuchu. Dlatego dobrze jest nosić ochronniki słuchu.

To było pomocne (23) Czytaj więcej

Czy mogę przechowywać elektronarzędzia w szopie lub garażu? Zweryfikowany

Ogólnie rzecz biorąc, elektronarzędzia można przechowywać w szopie lub garażu, nawet jeśli czasami tam zamarza. Jednak dla żywotności elektronarzędzia lepiej jest przechowywać je w suchym miejscu, bez większych wahań temperatury. W szopie lub garażu różnice temperatur mogą powodować kondensację, która może powodować rdzę. Ponadto narzędzia zasilane akumulatorami działają krócej i nie ładują się tak dobrze w bardzo niskich temperaturach. Aby mieć pewność, w jaki sposób elektronarzędzie powinno być przechowywane, zawsze dokładnie przeczytaj instrukcję obsługi.

To było pomocne (9) Czytaj więcej
Instrukcja Fieldmann FDV 10345-A Wiertarko-wkrętarka

Produkty powiązane

Powiązane kategorie