Instrukcja FERM ETM1007 Zszywacz

Potrzebujesz instrukcji dla swojego FERM ETM1007 Zszywacz? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję w formacie PDF w języku polskim. Ten produkt ma obecnie 1 często zadawane pytanie, 1 komentarz i ma 3 głosów przy średniej ocenie produktu wynoszącej 67/100. Jeśli nie jest to podręcznik, którego szukasz, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

WWW.FERM.COM
ETM1007
EN
NL
FR
DE
PL
CS
Original instructions 04
Vertaling van de oorspronkelijke gebruiksaanwijzing
07
Traduction de la notice originale 11
Übersetzung der Originalbetriebsanleitung 15
Tłumaczenie instrukcji oryginalnej 19
Překlad püvodního návodu k používání 23
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 3.83 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat FERM ETM1007 Zszywacz i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z FERM ETM1007 Zszywacz?
Tak Nie
67%
33%
3 głosów

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat FERM ETM1007 Zszywacz. Jeśli masz pytanie, najpierw dokładnie przeczytaj instrukcję. Zapytanie o instrukcję można złożyć za pomocą naszego formularza kontaktowego.

marc liliane 28-08-2020
twój zszywacz bardzo dobrze kupił z akcji poza tym że znalezienie zszywek w paczce ok ale nic a akcja nie sprzedaje ani nie znajduje ??? jeśli sprzedasz jakieś zamówię gwoździe i zszywki po 200

odpowiedz | To było pomocne (0) (Przetłumaczone przez Google)

Więcej o tej instrukcji

Rozumiemy, że miło jest mieć papierową instrukcję obsługi FERM ETM1007 Zszywacz. Zawsze możesz pobrać instrukcję z naszej strony internetowej i wydrukować ją samodzielnie. Jeśli chcesz otrzymać oryginalną instrukcję, zalecamy skontaktowanie się z FERM. Być może będą w stanie dostarczyć oryginalną instrukcję. Szukasz instrukcji swojego FERM ETM1007 Zszywacz w innym języku? Wybierz preferowany język na naszej stronie głównej i wyszukaj numer modelu, aby sprawdzić, czy jest on dostępny.

Dane techniczne

Marka FERM
Model ETM1007
Kategoria Zszywacze
Typ pliku PDF
Rozmiar pliku 3.83 MB

Wszystkie podręczniki dla FERM Zszywacze
Więcej podręczników Zszywacze

Często zadawane pytania dotyczące FERM ETM1007 Zszywacz

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy mogę przechowywać elektronarzędzia w szopie lub garażu? Zweryfikowany

Ogólnie rzecz biorąc, elektronarzędzia można przechowywać w szopie lub garażu, nawet jeśli czasami tam zamarza. Jednak dla żywotności elektronarzędzia lepiej jest przechowywać je w suchym miejscu, bez większych wahań temperatury. W szopie lub garażu różnice temperatur mogą powodować kondensację, która może powodować rdzę. Ponadto narzędzia zasilane akumulatorami działają krócej i nie ładują się tak dobrze w bardzo niskich temperaturach. Aby mieć pewność, w jaki sposób elektronarzędzie powinno być przechowywane, zawsze dokładnie przeczytaj instrukcję obsługi.

To było pomocne (16) Czytaj więcej
Instrukcja FERM ETM1007 Zszywacz