Instrukcja - Fagor TK-600 Czajnik

Poszukujesz instrukcji obsługi Fagor TK-600 Czajnik? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 2.54 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

advertisement

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Fagor TK-600 Czajnik i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Fagor?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Do czego służy sitko w moim czajniku? Zweryfikowany
Łapie on luźny kamień, który mógł się zgromadzić w miarę upływu czasu.

To było pomocne (183)
Czajnik nie kończy się i dalej się gotuje, co mam zrobić? Zweryfikowany
W wielu przypadkach pokrywa czajnika nie była prawidłowo zamknięta. Jeśli pozwoli się na ucieczkę ciepła, czajnik będzie dalej się gotował. Jeśli to nie rozwiąże problemu, skontaktuj się z producentem lub mechanikiem.

To było pomocne (68)
Czy mogę zagotować mniej niż minimalna ilość wody? Zweryfikowany
Nie. W przypadku zagotowania mniejszej ilości wody niż minimalna, czujnik temperatury może działać nieprawidłowo. Może to uniemożliwić wyłączenie czajnika w momencie wrzenia, powodując potencjalnie niebezpieczne sytuacje.

To było pomocne (29)
Czy mogę zagotować więcej niż maksymalna ilość wody? Zweryfikowany
Nie. Podczas gotowania większej ilości wody niż maksymalna może dojść do przepełnienia czajnika. Może to spowodować potencjalnie niebezpieczne sytuacje.

To było pomocne (11)
Czy wydajne jest napełnianie czajnika gorącą wodą z kranu? Zweryfikowany
Nie. Aby doprowadzić ciepłą wodę do kranu, często trzeba najpierw wypuścić zimną wodę, która zostanie zmarnowana. Rury będą również wypełniać taką samą ilość gorącej wody, która nie będzie używana i będzie się schładzać, co prowadzi do strat energii. Dlatego lepiej napełnić czajnik zimną wodą.

To było pomocne (10)

Loading…

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja ta została pierwotnie opublikowana przez firmę Fagor.