Podręczniki dla BeSafe Nosidełka

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii BeSafe Nosidełka, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy mogę nosić nosidełko podczas ciąży? Zweryfikowany

Tak, nosidełka mogą być używane w czasie ciąży, chyba że wyraźnie zalecono, aby tego nie robić.

To było pomocne (26) Czytaj więcej

Jaka jest najlepsza pozycja dla mojego dziecka w nosidełku? Zweryfikowany

Najlepsza pozycja może zależeć od wielu czynników, takich jak wiek, rozmiar lub osobiste preferencje. Jednak ogólnie rzecz biorąc, dzieci młodsze niż szósty miesiąc życia najlepiej nosić przodem do rodzica. Dzieje się tak dlatego, że w tym wieku szyja i głowa nie są wystarczająco stabilne. W tym wieku środowisko również może być przytłaczające. Od szóstego miesiąca życia możesz nosić dziecko przodem do kierunku jazdy lub na plecach.

To było pomocne (4) Czytaj więcej