Podręczniki dla Nianie elektroniczne

Poniżej znajdziesz wszystkie marki w kategorii Nianie elektroniczne, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Kliknij wybraną markę, aby zobaczyć listę wszystkich modeli. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojej marki nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Dlaczego zasięg mojej niani elektronicznej jest mniejszy niż opisano w broszurze / instrukcji? Zweryfikowany

Marki mają tendencję do określania zasięgu opartego na wykorzystaniu bez przeszkód, takich jak ściany lub odległość obejmująca wiele pięter. Jeśli zasięg jest niewystarczający, spróbuj umieścić nianię tak, aby miała minimalne przeszkody.

To było pomocne (657) Czytaj więcej

Podczas słuchania dziecka wyraźnie słyszę oddech, ale elektroniczna niania nie pozwala mi tego słyszeć. Dlaczego? Zweryfikowany

Wynika to z czułości elektronicznej niani. Dostosuj ustawienia, aby były bardziej czułe i odbierać cichsze dźwięki.

To było pomocne (336) Czytaj więcej