Wyniki dla AEG Spieniacze do mleka

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii AEG Spieniacze do mleka, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Mleko nie spienia się prawidłowo, dlaczego tak się dzieje? Zweryfikowany
Możliwe, że spieniacz do mleka nie został odpowiednio wyczyszczony po wcześniejszym użyciu. Stare resztki mogą uniemożliwić prawidłowe spienienie mleka. W zależności od urządzenia zawsze może znajdować się część mleka, która się nie spienia. To normalne.

To było pomocne (283)
Jakich rodzajów mleka mogę używać w spieniaczu do mleka? Zweryfikowany
Zasadniczo można stosować wszystkie rodzaje mleka, które nie mają dodatkowego smaku ani cukru, nawet mleko sojowe. Aby uzyskać najlepsze spienione mleko, ważne są białka w mleku. Białka te ulegają degeneracji, gdy mleko stoi lub zostało otwarte przez jakiś czas. Zawsze najlepiej używać mleka z nowo otwartego opakowania.

To było pomocne (187)