Podręczniki dla Russell Hobbs Miksery ręczny

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Russell Hobbs Miksery ręczny, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy po użyciu mogę owinąć przewód wokół urządzenia? Zweryfikowany

Lepiej tego nie robić, bo może to uszkodzić przewód. Najlepszą rzeczą do zrobienia jest owinięcie przewodu tak, jak to było w momencie pakowania produktu.

To było pomocne (43) Czytaj więcej

Jak zapobiec rdzewieniu miksera ręcznego? Zweryfikowany

Wysuszyć trzepaczki natychmiast po umyciu, aby zapobiec tworzeniu się rdzy. Nie pozwalaj im też długo moczyć się w wodzie.

To było pomocne (0) Czytaj więcej

Mój mikser ręczny zwalnia lub zatrzymuje się podczas pracy. Dlaczego tak się dzieje? Zweryfikowany

Może się zdarzyć, że substancja, którą należy wymieszać, jest zbyt gęsta. Zmniejsz ilość lub grubość i spróbuj ponownie. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z producentem.

To było pomocne (0) Czytaj więcej

Ostatnie komentarze

Instrukcja Russell Hobbs 24670-56 Desire Mikser ręczny
Gisela Nagel 02-10-2022
Witam Mam ten mikser ręczny od około 3 lat.Do tej pory działał bezproblemowo.Od dziś ciasto podciąga się na obu hakach do wyrabiania.Smarowanie nie pomogło.Gwarancja się skończyła i urządzenie pokazuje swój słaby punkt, ale nie jest dla mnie jasne, dlaczego ciasto rośnie po tym, co wydaje mi się tysiącami bochenków chleba. Składniki są zawsze takie same.


(Przetłumaczone przez Google)
Russell Hobbs 24670-56 Desire Mikser ręczny
Instrukcja Russell Hobbs 24670-56 Desire Mikser ręczny
Jean Claude LENCIONI 25-04-2022
Nie mogę zapisać rekordu. Dziękuję Ci


(Przetłumaczone przez Google)
Russell Hobbs 24670-56 Desire Mikser ręczny