Podręczniki dla Bosch Miksery ręczny

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Bosch Miksery ręczny, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy po użyciu mogę owinąć przewód wokół urządzenia? Zweryfikowany

Lepiej tego nie robić, bo może to uszkodzić przewód. Najlepszą rzeczą do zrobienia jest owinięcie przewodu tak, jak to było w momencie pakowania produktu.

To było pomocne (43) Czytaj więcej

Jak zapobiec rdzewieniu miksera ręcznego? Zweryfikowany

Wysuszyć trzepaczki natychmiast po umyciu, aby zapobiec tworzeniu się rdzy. Nie pozwalaj im też długo moczyć się w wodzie.

To było pomocne (0) Czytaj więcej

Mój mikser ręczny zwalnia lub zatrzymuje się podczas pracy. Dlaczego tak się dzieje? Zweryfikowany

Może się zdarzyć, że substancja, którą należy wymieszać, jest zbyt gęsta. Zmniejsz ilość lub grubość i spróbuj ponownie. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z producentem.

To było pomocne (0) Czytaj więcej

Ostatnie komentarze

Instrukcja Bosch MFQ4980B Mikser ręczny
Marianne Olsson 04-05-2023
Prosiłbym o jakieś przepisy na miksery itp.


(Przetłumaczone przez Google)
Bosch MFQ4980B Mikser ręczny
Instrukcja Bosch MFQ3010 Mikser ręczny
Якушева Анастасия 20-04-2022
W mikserze tego modelu trzepaczki nie zatrzaskują się na swoim miejscu ... I ciągle wylatują. Nie można ich włożyć aż do charakterystycznego kliknięcia


(Przetłumaczone przez Google)
Bosch MFQ3010 Mikser ręczny
Instrukcja Bosch MFQ4020 Mikser ręczny
Bengt Carneby 12-01-2022
Przewód zasilający naszej elektrycznej trzepaczki Bosch MFQ4020 zepsuł się podczas rozładowywania kabla i kable stały się widoczne. Czy trzepaczkę elektryczną można zdemontować/naprawić i czy w takim przypadku można ją obronić finansowo. Z poważaniem, Bengt Carneby [email protected]


(Przetłumaczone przez Google)
Bosch MFQ4020 Mikser ręczny
Instrukcja Bosch MFQ3570 Mikser ręczny
Paul Toutenel 05-01-2022
Zgubiłem osłonę (z tyłu, gdzie jest przymocowany blender zanurzeniowy), więc nie można użyć przełącznika z 0 na 5. Czy mogę gdzieś kupić ten pokrowiec? Mój typ miksera to Bosch 450 W: typ : CNHR 18 (E-nr ; MFQ 3570/0 FD : 8711) Bardzo ci dziękuje za pomoc.


(Przetłumaczone przez Google)
Bosch MFQ3570 Mikser ręczny
Instrukcja Bosch MFQ3540 Mikser ręczny
Nabar 24-12-2021
Rozwiązałem.. Na tylnym otworze znajduje się osłona na „stopkę mieszającą”, którą należy najpierw zamknąć. Dopiero wtedy przełącznik może się poruszyć. Być może jest to mechanizm bezpieczeństwa...


(Przetłumaczone przez Google)
Bosch MFQ3540 Mikser ręczny