Wyniki dla ADE Stacje pogodowe

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii ADE Stacje pogodowe, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Moja stacja pogodowa przewidywała, że ​​będzie padać, ale tak się nie stało. Co jest tego powodem? Zweryfikowany
Prognoza stacji pogodowej opiera się na ciśnieniu powietrza. Ogólnie niskie ciśnienie oznacza złą pogodę, a wysokie ciśnienie oznacza dobrą pogodę. Możliwe, że wzór pogody rozwija się inaczej niż przewiduje ciśnienie powietrza.

To było pomocne (1228)
Jaka jest najlepsza lokalizacja stacji pogodowej i jej czujników? Zweryfikowany
Sama stacja pogodowa jest umieszczona wewnątrz i należy ją trzymać z dala od źródeł ciepła, takich jak kuchnia, okna czy urządzenia elektryczne. Oddzielny czujnik temperatury zewnętrznej należy umieścić w cieniu i co najmniej 1,25 m nad ziemią. Czujnik deszczu należy umieścić na otwartej przestrzeni, gdzie zawsze może zbierać deszcz. Czujnik wiatru należy również umieścić na otwartej przestrzeni, gdzie wszelkie przeszkody wpływają na wiatr.

To było pomocne (199)
Moja stacja pogodowa ma miernik deszczu, czy może również mierzyć ilość opadów śniegu? Zweryfikowany
Niektóre deszczomierze są wyposażone w element grzejny, który sprawia, że ​​śnieg topnieje i umożliwia jego pomiar. Bez elementu grzejnego deszczomierz zapycha się i nie można wykonać pomiaru.

To było pomocne (147)
Bateria w moim urządzeniu jest utleniona, czy nadal mogę z niej bezpiecznie korzystać? Zweryfikowany
Ja, urządzenie nadal może być bezpiecznie używane. Najpierw wyjmij utlenioną baterię. Nigdy nie używaj do tego gołych rąk. Następnie wyczyść komorę baterii wacikiem zamoczonym w occie lub soku z cytryny. Pozostaw do wyschnięcia i włóż nowe baterie.

To było pomocne (147)
Czy mogę zostawić wymienną baterię w urządzeniu na dłuższy czas? Zweryfikowany
Wymienne baterie mogą pozostawać w urządzeniu przez długi czas, jeśli urządzenie jest używane. Gdy urządzenie jest przechowywane przez długi czas, zaleca się wyjęcie baterii, aby zapobiec utlenianiu.

To było pomocne (146)