Wyniki dla Rolety zaciemniające

Poniżej znajdziesz wszystkie marki w kategorii Rolety zaciemniające, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Kliknij wybraną markę, aby zobaczyć listę wszystkich modeli. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojej marki nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Moja roleta nie podnosi się równomiernie, co mogę z tym zrobić? Zweryfikowany
Ważne jest, aby roleta została zamontowana całkowicie poziomo. Jeśli roleta nie została zamontowana poziomo, roleta nie będzie się zwijać równomiernie. Również podczas rozwijania rolety klips, który pociągasz, powinien znajdować się pośrodku rolety, aby ją równomiernie rozwinąć.

To było pomocne (284)