Podręczniki dla Ramy łóżek

Poniżej znajdziesz wszystkie marki w kategorii Ramy łóżek, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Kliknij wybraną markę, aby zobaczyć listę wszystkich modeli. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojej marki nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jaka jest minimalna grubość materaca? Zweryfikowany

Zaleca się, aby wszystkie typy materacy miały grubość co najmniej 16 cm, aby zapewnić odpowiedni komfort.

To było pomocne (423) Czytaj więcej

Czy mogę używać podwójnego materaca na łóżku podwójnym z indywidualnie regulowaną podstawą łóżka z listewek? Zweryfikowany

Nie. Nie jest możliwe umieszczenie podwójnego materaca na łóżku podwójnym z indywidualną listwową podstawą łóżka ze względu na możliwą różnicę wysokości między obydwoma połówkami. Każda połowa będzie potrzebować jednego materaca. Nie jest również możliwe użycie podwójnej nakładki na materac.

To było pomocne (241) Czytaj więcej

Jaka jest różnica między ramą łóżka a sprężyną skrzynkową? Zweryfikowany

Rama łóżka mieści tylko materac, ale nie zapewnia tłumienia ani innej formy komfortu. Sprężyna skrzynkowa to nośnik materaca wypełniony metalowymi zwojami. Przestrzeń między wężownicami zapewnia dodatkową wentylację. Na wierzchu sprężyny można dodać materac i ewentualnie nakładkę na materac. Połączenie sprężyny skrzynkowej i materaca zapewnia dobre rozłożenie ciężaru i dobrą wentylację.

To było pomocne (191) Czytaj więcej

Jaka jest różnica między drewnianą a metalową ramą łóżka? Zweryfikowany

Drewniane ramy łóżek są zwykle solidniejsze niż metalowe ramy łóżek. Oznacza to, że w przypadku metalowej ramy łóżka należy częściej sprawdzać wytrzymałość i częściej dokręcać śruby.

To było pomocne (178) Czytaj więcej