Dna łóżek

Poniżej znajdziesz wszystkie marki w kategorii Dna łóżek, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Kliknij wybraną markę, aby zobaczyć listę wszystkich modeli. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojej marki nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jakie rodzaje materacy nadają się do stelaży z regulowanymi listwami? Zweryfikowany
Nie wszystkie materace mogą być używane na regulowanych stelażach łóżek. Najbardziej odpowiednie są materace z pianki z pamięcią, materace z zimnej pianki, materace polieterowe i materace lateksowe. Można również stosować materace kieszeniowe ze sprężynami kieszeniowymi. Materace ze sprężynami wewnętrznymi i materace nadmuchiwane nie nadają się do stosowania z regulowanymi stelażami łóżek z listewek. Wszystkie rodzaje materacy mogą być używane na zwykłych stelażach łóżek z listew.

To było pomocne (9)
Czy mogę używać podwójnego materaca na łóżku podwójnym z indywidualnie regulowaną podstawą łóżka z listewek? Zweryfikowany
Nie. Nie jest możliwe umieszczenie podwójnego materaca na łóżku podwójnym z indywidualną listwową podstawą łóżka ze względu na możliwą różnicę wysokości między obydwoma połówkami. Każda połowa będzie potrzebować jednego materaca. Nie jest również możliwe użycie podwójnej nakładki na materac.

To było pomocne (6)
Jaka jest minimalna grubość materaca? Zweryfikowany
Zaleca się, aby wszystkie typy materacy miały grubość co najmniej 16 cm, aby zapewnić odpowiedni komfort.

To było pomocne (2)