Wyniki dla Biawar Bojlery

Poniżej znajdziesz wszystkie modele w kategorii Biawar Bojlery, dla których zgromadziliśmy instrukcje obsługi. Możesz także zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania, aby uzyskać przydatne wskazówki dotyczące Twojego produktu. Twojego modelu nie ma na liście? Skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Mój kocioł produkuje tylko letnią wodę, dlaczego tak jest? Zweryfikowany
To prawdopodobnie oznacza, że ​​termostat jest uszkodzony. Skontaktuj się z producentem w celu uzyskania porady.

To było pomocne (844)
Czy warto wyłączać kocioł podczas nieobecności lub urlopu? Zweryfikowany
Wiele nowoczesnych kotłów jest bardzo energooszczędnych. Podczas nieobecności lub wakacji trwających 1 tydzień lub krócej, ponowne podgrzanie wody będzie wymagało więcej energii niż utrzymanie wody w bieżącej temperaturze. Podczas nieobecności trwających dłużej niż tydzień, wyłączenie kotła może zaoszczędzić energię.

To było pomocne (290)
Z zaworu bezpieczeństwa wypływa woda, czy to normalne? Zweryfikowany
Tak, kocioł to zbiornik ciśnieniowy. Gdy ciśnienie stanie się zbyt wysokie, kocioł obniży je, wypuszczając wodę przez zawór bezpieczeństwa. Instalator kotła powinien mieć założony odpowiedni drenaż.

To było pomocne (254)
Gdzie najlepiej zamontować bojler? Zweryfikowany
Bojler najlepiej zainstalować w miejscu, w którym będzie wykorzystywana największa ilość ciepłej wody (np. w łazience). Zapewni to szybki dopływ ciepłej wody i minimalne straty ciepła.

To było pomocne (174)
Jaka jest różnica między kotłem a kotłem gazowym? Zweryfikowany
Kocioł podgrzewa wodę, zanim zechcesz z niej skorzystać. Kocioł gazowy podgrzewa wodę w chwili, gdy jest potrzebna. Oznacza to, że w zwykłym bojlerze może zabraknąć ciepłej wody, gdy zbiornik jest pusty.

To było pomocne (126)