Instrukcja - Dedra DED7413 Pistolet do malowania

Poszukujesz instrukcji obsługi Dedra DED7413 Pistolet do malowania? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 4.02 MB)

advertisement

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Dedra DED7413 Pistolet do malowania i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Dedra?
Tak Nie
100%
0%
2 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Ile farby zużywa rozpylacz w porównaniu z wałkiem. Zweryfikowany
Opryskiwacze malarskie generalnie zużywają mniej farby niż wałek.

To było pomocne (56)
Czy mogę używać innych substancji, takich jak lakier w rozpylaczu do farb? Zweryfikowany
Nie wszystkie modele oferują taką możliwość. Istnieją konkretne modele, które pozwalają na użycie innych substancji, np. Lakieru. Zawsze sprawdź to wcześniej. Istnieją różne rozszerzenia dla różnych substancji, które zostały stworzone w celu uzyskania optymalnych rezultatów.

To było pomocne (42)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja ta została pierwotnie opublikowana przez firmę Dedra.