Instrukcja Camry CR 7912 Klimatyzator

Poszukujesz instrukcji obsługi Camry CR 7912 Klimatyzator? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 4.43 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Camry CR 7912 Klimatyzator i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Camry?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jak często powinienem czyścić lub wymieniać filtry w moim klimatyzatorze? Zweryfikowany
Wskazane jest sprawdzanie filtrów klimatyzatora 4 razy w roku. Brudne filtry można czyścić przy użyciu odkurzacza lub prać w zależności od ich rodzaju. Podczas konserwacji profesjonalista powinien ocenić, czy czas wymienić filtry.

To było pomocne (2143)
Co oznacza BTU? Zweryfikowany
BTU oznacza British Thermal Unit. Jest to jednostka wskazująca zdolność chłodzenia.

To było pomocne (650)
Czy każdy klimatyzator działa również jako osuszacz? Zweryfikowany
Zimne powietrze wytwarzane przez klimatyzator często ma stosunkowo niską wilgotność. Jednak efekt jest mniejszy niż w przypadku rzeczywistego osuszacza. Niektóre klimatyzatory mają specjalną funkcję osuszania powietrza.

To było pomocne (298)
Co to jest R-410A? Zweryfikowany
R-410A to środek chłodzący stosowany w urządzeniach chłodzących do 0 ° C, takich jak lodówki i klimatyzatory. Zastępuje starsze środki chłodzące i nie niszczy warstwy ozonowej.

To było pomocne (272)
Jakie jest najlepsze miejsce do zamontowania jednostki wewnętrznej klimatyzatora typu split? Zweryfikowany
Zależy to od przestrzeni, ale ogólnie można przestrzegać następujących zasad. Upewnij się, że nic nie blokuje przepływu powietrza. Upewnij się, że lokalizacja jest dostępna w celu konserwacji. Zamontuj urządzenie co najmniej 2 metry nad ziemią.

To było pomocne (189)
Czy mogę umieścić mój przenośny klimatyzator w szafce, aby nie był widoczny? Zweryfikowany
Nie, absolutnie nie. Mobilny klimatyzator potrzebuje przestrzeni, aby umożliwić przepływ i wlot powietrza. Na małej przestrzeni urządzenie może się przegrzać.

To było pomocne (186)
Czy klimatyzator ma negatywny wpływ na jakość powietrza? Zweryfikowany
Jeśli klimatyzator był prawidłowo konserwowany, nie będzie to miało wpływu na jakość powietrza. Jeśli na przykład filtr nie był wymieniany przez długi czas lub nie wykonano innych czynności konserwacyjnych, klimatyzator może wytwarzać brudne powietrze.

To było pomocne (185)

Loading…

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja Camry CR 7912 Klimatyzator