Instrukcja - Camry CR 4623 Blender ręczny

Poszukujesz instrukcji obsługi Camry CR 4623 Blender ręczny? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

pdf2htmlEX
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)
Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 2.64 MB)

advertisement

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Camry CR 4623 Blender ręczny i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Camry?
Tak Nie
100%
0%
1 głosuj

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Jak najlepiej wyczyścić blender ręczny? Zweryfikowany
Większość mikserów ręcznych ma odłączany element, który można umieścić w zmywarce, należy to zaznaczyć w instrukcji. Czyszczenie ręczne można wykonać, umieszczając ostrza w misce z ciepłą wodą i włączając blender ręczny. W razie potrzeby dodaj trochę detergentu. Nigdy nie susz ostrzy, ponieważ może to spowodować ich tępienie.

To było pomocne (51)
Jak korzystać z różnych prędkości? Zweryfikowany
Najlepiej zacząć od najniższej prędkości i zwiększać prędkość do najwyższej. Zapewni to najlepsze rezultaty i najmniej rozprysków.

To było pomocne (22)
Czy po użyciu mogę owinąć przewód wokół urządzenia? Zweryfikowany
Lepiej tego nie robić, bo może to uszkodzić przewód. Najlepszą rzeczą do zrobienia jest owinięcie przewodu tak, jak to było w momencie pakowania produktu.

To było pomocne (3)

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Instrukcja ta została pierwotnie opublikowana przez firmę Camry.