Instrukcja Braun SJ 3100 BK PurEase Sokowirówka

Poszukujesz instrukcji obsługi Braun SJ 3100 BK PurEase Sokowirówka? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Loading…

Pobierz instrukcję w języku polskim (PDF, 3.55 MB)
(Apelujemy o dbanie o środowisko i drukowanie instrukcji tylko wtedy, gdy jest to niezbędne)

Loading…

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Braun SJ 3100 BK PurEase Sokowirówka i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.
Czy jesteś zadowolony z Braun SJ 3100 BK PurEase Sokowirówka?
Tak Nie
Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt
0 głosów

Więcej o tej instrukcji

Rozumiemy, że miło jest mieć papierową instrukcję obsługi Braun SJ 3100 BK PurEase Sokowirówka. Zawsze możesz pobrać instrukcję z naszej strony internetowej i wydrukować ją samodzielnie. Jeśli chcesz otrzymać oryginalną instrukcję, zalecamy skontaktowanie się z Braun. Być może będą w stanie dostarczyć oryginalną instrukcję. Szukasz instrukcji swojego Braun SJ 3100 BK PurEase Sokowirówka w innym języku? Wybierz preferowany język na naszej stronie głównej i wyszukaj numer modelu, aby sprawdzić, czy jest on dostępny.

Dane techniczne

Marka Braun
Model SJ 3100 BK PurEase
Kategoria Sokowirówki
Typ pliku PDF
Rozmiar pliku 3.55 MB

Wszystkie podręczniki dla Braun Sokowirówki
Więcej podręczników Sokowirówki

Często zadawane pytania dotyczące Braun SJ 3100 BK PurEase Sokowirówka

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Czy w plastiku zastosowanym w produktach Braun występuje BPA? Zweryfikowany
Braun oświadcza, że we wszystkich produktach nie ma BPA w częściach, które mogą wchodzić w kontakt z żywnością.

To było pomocne (254) Czytaj więcej
Czy muszę obrać owoc przed włożeniem go do sokowirówki? Zweryfikowany
Nie, generalnie do wyciskarki można włożyć nieobrane owoce. Skórki zostaną zebrane wraz z miazgą. Dobrze jest usunąć ewentualne pestki z owoców.

To było pomocne (97) Czytaj więcej
Jaka jest różnica między sokowirówką a wyciskarką do cytrusów? Zweryfikowany
Wyciskarka do cytrusów wyciska sok z owoców cytrusowych, który należy najpierw przekroić na pół, a miąższ pozostawi w owocu. Sokowirówka przekręci i wyciśnie cały owoc przez sito i zbierze miazgę, uzyskując większą ilość soku.

To było pomocne (88) Czytaj więcej

Dołącz do dyskusji na temat tego produktu

Tutaj możesz podzielić się swoją opinią na temat Braun SJ 3100 BK PurEase Sokowirówka. Jeśli masz pytanie, najpierw dokładnie przeczytaj instrukcję. Zapytanie o instrukcję można złożyć za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Instrukcja Braun SJ 3100 BK PurEase Sokowirówka